Õpetajakoolituste koolituskalender // Kevad 2022

Inspiratsioonipäevade eesmärk on toetada lasteaedade tervisemeeskondade võrgustiku edendamist läbi parimate praktikate jagamise ja üksteiselt õppimise. Mõlemal kohtumisel toimub neli töötuba, mille eestvedajateks on Tallinna nelja lasteaia tervisemeeskondade liikmed.

17.02.2022 Mäng kui õpetaja tööriist – TORE tegevuse tutvustus (VEEBIS)

Töötoas saad teada, mida kujutab endast TORE tegevus ja kuidas see võiks toetada koolielu. Kuidas mängu saaks rakendada süsteemselt ja mõtestatult igas koolitunnis. Saad uusi nippe, tead rohkem TORE tegevuse taustast, oskad näha mängu taha.
22.02.2022 21. sajandi õpiruum kui õpilase tuleviku kujundaja
Õpiväljundite omandamisel osaleja: mõistab, millised on 21. sajandi õpiruumi põhimõtted; teab, kuidas siduda õpetamismeetodeid ja õpiruumi õpilase arengu toetamiseks; teab, kuidas planeerida koostöist õppimist ja õpetamist arvestades õpilase individuaalset õpiteed.
7.03.2022 Meelerahu ja tähelepanu harjutused laste ja õpetaja toetamiseks
Keskendumise ja enesejuhtimisoskuste Vaikuseminutite tervikprogrammi baaskursus on tõhus ja tõendatud mõjuga tööriist stressiga toimetulekuks. Praktiline töövahend laste ja õpetajate vaimse heaolu edendamiseks.
27.04.2022 Kooli tervisenõukogude inspiratsioonipäevad
Inspiratsioonipäevade eesmärk on toetada tervisenõukogude võrgustiku edendamist läbi parimate praktikate jagamise ja üksteiselt õppimise. Inspiratsioonipäevi viivad läbi Tallinna Südalinna Kooli, Tallinna Tehnikagümnaasiumi, Tallinna Saksa Gümnaasiumi ja Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi tervisenõukogude liikmed

NB! COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks ja seoses Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutega kontrollime maja sissepääsul:

  • COVID-19 vaktsineerimistõendit (vajalik lõpetatud vaktsineerimiskuur);
  • tõendit viiruse läbipõdemise kohta;

NB! Isikusamasuse tuvastamiseks kehtib tõend üksnes koos isikut tõendava dokumendiga ja tõendi puudumisel on Tallinna Õpetajate Majal õigus isikut (ka üritusega seotud koostööpartnereid) mitte hoonesse lubada.

 

 

*Tutvu ka Tallinna Õppenõustamiskeskuse koolitustega:

Võta ühendust

Kui Sul tekkis küsimusi, võta julgesti ühendust:

IneseInese Freimane

inese@opetajatemaja.ee
(+372) 5565 5486