Koolitused

Meie missiooniks on väärtustada elukestvat õpet pakkudes haridustöötajatele ja teistele täiskasvanutele kaasaegsete võimalustega enesearengut soodustavat õpikeskkonda oma võimete arendamiseks, teadmiste täiendamiseks ning vaba aja sisustamiseks.

Tallinna Õpetajate Maja koolituskalendrist leiab igaüks endale midagi – kas sinu huvi on eneseareng, psühholoogia, esinemine või kunst. Eelkõige aga soovime pakkuda arenguvõimalusi läbi täiendkoolituse kõigile õpetamise ja koolitamisega tegelevatele professionaalidele, olgu nendeks õpetajad koolides või lasteaedades, täiskasvanute koolitajad või personalitöötajad.

Meie koolitused täiskasvanutele on loodud järgides kaasaegse õpikäsituse põhimõtteid ja õppijakeskset õpidisaini. Meie jaoks on oluline, et koolitused oleksid praktilised, teadus- ja probleemipõhised ning lihtsalt ägedad.

Kõigile haridustöötajatele kehtib 30% soodustus tasulistele koolitustele!

(Haridustöötaja on selles kontekstis isik, kes teeb haridusseaduse mõistes pedagoogilist tööd haridus- ja teadusministeeriumi koolitusloaga õppeasutuses või tegevusloaga hoolekandeasutuses õppeaasta jooksul vähemalt 18 tundi nädalas või määratud täiskohana.)

Tule meie koolitustele ja püsi ka õppimise vaimus!


Võta meiega ühendust

Inese Freimane

Inese Freimane

koolitusjuht
(+372) 5565 5486
inese@opetajatemaja.ee
EST, LAT, RUS, ENG, GER
SaadaSaada päring