Kontaktid

Tallinna Õpetajate Maja

Raekoja plats 14, 10146 Tallinn
Registrikood: 75018207
Majandustegevusteteatise number: 217432
Õppeasutuse EHISe ID: 45436

Lahtiolekuaeg

Maja: Vastavalt kokkuleppele
Administraator: võtab külastajaid vastu koolituste ja ürituste ajal (+372) 5548 188
Kontor: E-R 09:00-16:00

Üldküsimused

Toomas Palm | (+372) 5850 5087 | toomas@opetajatemaja.ee

Kuidas meie juurde tulla?

Lähedal asuvad mitmed ühistranspordi peatused.

  • Buss: Vabaduse väljak, Viru, Mere pst, Linnahall, Balti jaam
  • Tramm: Vabaduse väljak, Viru, Mere pst, Linnahall, Balti jaam
  • Troll: Vabaduse väljak, Estonia, Kaubamaja, Balti jaam

Asukohakaart Google'is

Tallinna Õpetajate Maja

Meeskond

Kristi Vimberg

Kristi Vimberg

direktor
(+372) 527 3422
kristi@opetajatemaja.ee
Inese Freimane

Inese Freimane

koolitusjuht
(+372) 5565 5486
inese@opetajatemaja.ee
Maris Uusküla

Maris Uusküla

õppelogistik
(+372) 5434 0882
maris@opetajatemaja.ee
Lisette Liise Lilleorg

Lisette Liise Lilleorg

tugiteenuste juht
(+372) 554 8572
lisetteliise@opetajatemaja.ee
Toomas Palm

Toomas Palm

müügi- ja haldusjuht
(+372) 5850 5087
toomas@opetajatemaja.ee
Natalja Mjalitsina

Natalja Mjalitsina

metoodika- ja kompetentsi üksuse (MEKK) juht
(+372) 5883 1095
natalja@opetajatemaja.ee
Erika Veide

Erika Veide

metoodika- ja kompetentsi üksuse (MEKK) koolitusjuht
(+372) 5341 5923
erika@opetajatemaja.ee

Administraatorid

Tobias

Tobias

administraator
(+372) 5548 188
Paul

Paul

administraator
(+372) 5548 188
SaadaSaada päring