Leia oma sündmusele vääriline ruum

Tallinna Õpetajate Majas on üheksa esinduslikku ruumi, milles valitseb klassitsistliku ajastu hõng. Erineva suuruse ja loomuliku valgusega saalid sobivad nii vastuvõttude, pidulike õhtusöökide, seminaride, konverentside, koolituste kui ka töötubade läbiviimiseks. Maja juveeliks on suur Kroonisaal, mille mõnus akustika teeb ruumist meelelahutusürituste väärika toimumispaiga.

 

 

9 esinduslikku ruumi

Asume Tallinna vanalinnas, Raekoja platsi ääres, jalakäijate ala tsoonis. Kroonisaali kõrval hinnatakse väga ka Raekoja platsile avanevate vaadetega Magistri ja Hansasaali.

Pearuumi kõrval asuvas Salongis tegutses Eesti Vabariigi Ajutine Valitsuse ajal president Konstantin Päts. Suurte vastuvõttude ajal kasutatakse seda koos Galeriiga ruumilisana.

Väiksemateks kogunemisteks ja koosolekuteks sobivad Vürtsituba ja Hansu tuba. Kroonisaali kõrval on kõige eelistatumad ruumid keskmise suurusega Gertrudi ja Saadiku tuba.

Peagi avame ka nõustamiseks mõeldud ruumi.

 

Ideest teostuseni

Kui vajad ruumi valimisel abi, oleme meeleldi Sinu jaoks olemas. Anname nõu ka ruumi kujundamise osas ning täidame teisi suuremaid ja väiksemaid soove.

Kohvipausi või toitlustusega aitavad meie koostööpartnerid. Soovi korral võid toitlustuse tellida ka mujalt või külastada mõnda meie lähedal asuvatest mitmetest söögikohtadest: Elevant, Troika, III Draakon, C’est La Vie, Dubliner, Reval Cafe, Hell Hunt jpm.

 

Vaata maja tutvustavat lühivideot:

 

 

Võta meiega ühendust

Vajad ruumi valimisel abi? Palun võta ühendust:

toomas@opetajatemaja.ee

 

Esita päring

 

 

Klikka piltidel ja leia enda ürituse jaoks sobivaim ruum!

Broneeri läbi päringuvormi „Küsi pakkumist“

ruumide rent