Väärikad ruumid igale maitsele

Tallinna Õpetajate Majas on üheksa esinduslikku ruumi, milles valitseb klassitsistliku ajastu hõng. Erineva suuruse ja loomuliku valgusega saalid sobivad nii koolituste, seminaride, konverentside, töötubade, vastuvõttude kui ka pidulike õhtusöökide läbiviimiseks. 

Tallinna Õpetajate Maja asukoht

Tallinna Õpetajate Maja - vaade Raekoja platsile

10 esinduslikku ruumi

Asume Tallinna vanalinnas, Raekoja platsi ääres, jalakäijate ala tsoonis. Maja juveeliks on suur Kroonisaal, mille mõnus akustika teeb ruumist meelelahutusürituste väärika toimumispaiga. Selle kõrval hinnatakse väga ka Raekoja platsile avanevate vaadetega Magistri ja Hansasaali.

Teisel korrusel asuvas Salongis tegutses Eesti Vabariigi Ajutine Valitsuse ajal president Konstantin Päts. Suurte vastuvõttude ajal kasutatakse seda koos Galeriiga ruumilisana.

Väiksemateks kogunemisteks ja koosolekuteks sobivad Vürtsituba ja Hansu tuba, nõustamiseks või privaatseteks kohtumisteks sobib Wõimestaja kamber. Kroonisaali kõrval on kõige eelistatumad ruumid keskmise suurusega Gertrudi ja Saadiku tuba.

Ideest teostuseni

Kui vajad ruumi valimisel abi, oleme meeleldi Sinu jaoks olemas. Anname nõu ka ruumi kujundamise osas ning täidame teisi suuremaid ja väiksemaid soove.

Kohvipausi või toitlustusega aitavad meie koostööpartnerid. Soovi korral võid toitlustuse tellida ka mujalt või külastada mõnda meie lähedal asuvatest mitmetest söögikohtadest: Elevant, Troika, III Draakon, C’est La Vie, Dubliner, Reval Cafe jpm.

Vaata maja tutvustavat lühivideot:

Võta meiega ühendust

Vajad ruumi valimisel abi? Palun võta ühendust:

toomas@opetajatemaja.ee

Esita päring

Klikka piltidel ja leia enda ürituse jaoks sobivaim ruum!

ruumide rent