Väärikad ruumid igale maitsele

Üks meie pakutavatest teenustest on ruumide rent teie erilisteks sündmusteks. Tallinna Õpetajate Majas on üheksa esinduslikku ruumi, milles valitseb klassitsistliku ajastu hõng. Erineva suuruse ja loomuliku valgusega saalid sobivad nii koolituste, seminaride, konverentside, töötubade, vastuvõttude kui ka pidulike õhtusöökide läbiviimiseks. 

Tallinna Õpetajate Maja asukoht - Raekoja plats 14

Tallinna Õpetajate Maja - vaade Raekoja platsileEsinduslikud ruumid

Asume Tallinna vanalinnas, Raekoja platsi ääres, jalakäijate ala tsoonis. Maja juveeliks on suur Kroonisaal, mille mõnus akustika teeb ruumist meelelahutusürituste väärika toimumispaiga. Selle kõrval hinnatakse väga ka Raekoja platsile avanevate vaadetega Magistri ja Hansasaali.

Teisel korrusel asuvas Salongis tegutses Eesti Vabariigi Ajutine Valitsuse ajal president Konstantin Päts. Suurte vastuvõttude ajal kasutatakse seda koos Galeriiga ruumilisana.

Väiksemateks kogunemisteks ja koosolekuteks sobivad Vürtsituba ja Hansu tuba. Kroonisaali kõrval on kõige eelistatumad ruumid keskmise suurusega Gertrudi ja Saadiku tuba.

Kroonisaal - ruum suureks peoks, pidulikuks vastuvõtuks või konverentsiksEriliste ruumide rent – ideest teostuseni

Kui vajad ruumi valimisel abi, oleme meeleldi Sinu jaoks olemas. Anname nõu ka ruumi kujundamise osas ning täidame teisi suuremaid ja väiksemaid soove.

Vaata maja tutvustavat lühivideot:

Võta meiega ühendust 

Vajad ruumi valimisel abi? Ruumide rent ei pea olema keeruline. Palun võta ühendust:

toomas@opetajatemaja.ee

Esita päring

Klikka piltidel ja leia enda ürituse jaoks sobivaim ruum!

ruumide rent