Meist

Tallinna Õpetajate Maja on vanalinna südames, Raekoja platsi ääres tegutsev koolitus- ja sündmuskeskus, mis ühendab ajaloolise miljöö tänapäevaste õpivõimalustega, püsides õppimise vaimus juba aastast 1957.

Meeskond

Kristi Vimberg

Kristi Vimberg

direktor
(+372) 527 3422
kristi@opetajatemaja.ee
Inese Freimane

Inese Freimane

koolitusjuht
(+372) 5565 5486
inese@opetajatemaja.ee
Maris Uusküla

Maris Uusküla

õppelogistik
(+372) 5434 0882
maris@opetajatemaja.ee
Lisette Liise Lilleorg

Lisette Liise Lilleorg

tugiteenuste juht
(+372) 554 8572
lisetteliise@opetajatemaja.ee
Toomas Palm

Toomas Palm

müügi- ja haldusjuht
(+372) 5850 5087
toomas@opetajatemaja.ee
Natalja Mjalitsina

Natalja Mjalitsina

metoodika- ja kompetentsi üksuse (MEKK) juht
(+372) 5883 1095
natalja@opetajatemaja.ee
Erika Veide

Erika Veide

metoodika- ja kompetentsi üksuse (MEKK) koolitusjuht
(+372) 5341 5923
erika@opetajatemaja.ee

Administraatorid

Tobias

Tobias

administraator
(+372) 5548 188
Paul

Paul

administraator
(+372) 5548 188

Tule Õpetajate Majja ja jäta igapäevarutiin selja taha!

Pakume teile


Ajalooline pärand

Tänane Õpetajate Maja hoone on mänginud Tallinna linna arenguloos olulist rolli alates 13. sajandist. Juba keskaegsetest ürikutest leiab viiteid siin elavatest ja töötavatest kodanikest. Tolleaegse linna esindusplatsi ääres asuvas majas tegutsesid rikkad kaupmehed, hinnatud käsitöömeistrid ja hiljem isegi rae liikmed. Eesti Vabariigi algusaegadel kogunes siia Ajutine Valitsus eesotsas Konstantin Pätsiga.

Renoveerimistööde käigus on rõhutatud hoone klassitsistlikku pärandit. Siin on säilinud omaaegsed seinte ja lagede dekoorid, võimsad lühtrid ning kaunid kahhelahjud. Õpetajate Maja väärikas minevik ja suursugune siseilme jutustavad külastajale põneva peatüki Tallinna arenguloost.

SaadaSaada päring