Kogumik “Liikumine, tervis, sport lasteaias ja koolis”

Tervise, liikumise ja koolispordi teema-aasta raames disainitud kogumikust leiab praktilisi materjale tervise teema ja liikumise integreerimiseks õppetegevusse ning konkreetseid õppemeetodeid, mis hoiavad töös nii vaimset kui ka füüsilist tervist.

Lisaks saab tutvuda lasteaedade ja üldhariduskoolide hea praktika näidetega, soovituste ja käsitlustega erialaspetsialistidelt ja muud olulist tervise, liikumise ja koolispordi teemade lahtimõtestamiseks.

Kogumik on kujunenud ühise koostööna, mil teema-aasta raames disainiti Tallinna õpetajatele erinevaid täienduskoolitusi – iga kuu pakuti täiendkoolitusi, mis lähtusid iga kuu teemadest. Mahukama koolitusprogrammi said kehalise kasvatuse/liikumisõpetuse õpetajad ning häid praktikaid jagati tervisemeeskondade inspiratsioonipäevade raames.

Kogumiku autorid on Tallinna Õpetajate Maja meeskonnaliikmed, Tallinna Haridusametist teema-aasta eestvedajad Age Tamm ja Madis Annus ning koolitajad, kellega koos teema-aasta raames Tallinna õpetajaskonnale täienduskoolitusi läbi viidi.

  • E-kogumik (pdf fail) 7,50 eurot
  • Kogumiku paberversioon 17,00 eurot 

Telli kogumik siit

SaadaSaada päring