KOOLITUSED

Tuhanded inimesed tunnevad, et tahaksid olla õnnelikumad ja saavutada elus rohkem. Oled ehk Sinagi nii tundnud? Saad ohjad enda kätte haarata ja soovitud suunas liikuma asuda, kui paned senisest suuremat rõhku enesearengule.

Meie koolitused on Sulle selles abiks!

 

Avame uksed tööalasele arengule

Töö moodustab meie elust päris suure osa, sest sageli veedame töötades suurema osa enda päevast. Seetõttu on tööalane areng üheks heaks eneseteostuse väljundiks. Paljud meist on tundnud, et sooviksid tööalaselt edukamad olla, kuid ei tea, kuidas oma unistused täide viia.

Tööõnne spetsialisti ja karjäärinõustaja Tiina Saar-Veelmaa koolitus „Teekond rahuldust pakkuva eneseteostuse leidmiseni“ aitab Sul mõista, mis on sinu tõelised tugevused ja millised valdkonnad Sulle üldse sobivad.

 

Tervem mina, vähem stressi

Vaimne tervis on teema, mis saab ühiskonnas üha rohkem tähelepanu. Sisemine õnnetunne just sellest alguse saabki. Ja kas pole just õnnetunne rahuldust pakkuva elu alus?

Varasemalt mitmeid väga populaarseid koolitusi Õpetajate Majas läbi viinud Rita Rätsepp juhendab teekonda sisemise rahuloluni. Lähisuhete olulisust  aitab lahti mõtestada psüholoog Aet Lass. Tema teine koolitus keskendub toimetulekule teadmatuse, ärevuse ja unemuredega. Coach ja superviisor Piret Bristol jagab nippe, kuidas tulla toime tugevate emotsioonidega.

 

Paneme rõhku headele suhetele

Suhted pereliikmete ja töökaaslastega on osa meie igapäevasest elust. Kui suhted on head, pakuvad need meile palju rõõmu. Kuid kuidas toimida siis, kui suhted pingeliseks kisuvad?

Lähisuhete hoidmisele ja parandamisele keskendutakse koolitusel Väärtustades lähisuhteid. Keeruliste inimtüüpidega õpetab Sind toime tulema selle valdkonna tõeline spetsialist ja “Aasta koolitaja 2019” Jaanus KangurHirmust avaliku esinemise ees aitab lahti saada Mihkel Kangur, kelle enda isiklikust võitlusest paanilise esinemishirmuga kasvas välja tema kirg avaliku esinemise vastu. Tänaseks on tal seljataga sadu õnnestunud esinemisi.

 

 

Tutvu uue hooaja koolitustega vene ja eesti keeles ning liitu meie Facebooki fännilehega ja ole kursis värske infoga.

 

Kui Sul tekkis küsimusi või soovid kursustest ja koolitustest lähemalt kuulda, võta ühendust meie koolitusjuhtidega!

 

Kristel Sarnet Tallinna Opetajate Maja

Kristel Sarnet

kristel@opetajatemaja.ee
615 5163 / 5565 5486

 

 

 

 

 

Koolituste toimumisajad:

Tööpäeviti Üks kord nädalas algusega kell 18.00, 2-4 akadeemilist tundi

 

Koolituste toimumise asukohad:

Tallinna Õpetajate Maja

opetajate maja kursused

Raekoja plats 14 — Apteegi 6 — Vene 5

 

Tule Õpetajate Majja kursustele ja jäta igapäevarutiin selja taha!