Kummituste jaht vanalinnas

"Kummituste jaht vanalinnas" on meelelahutuslik ja seikluslik orienteerumismäng meeskondadele, mille eesmärk on Tallinna vanalinna põnevate kummituslugude avastamine ning läbi võistlusmomendi oma teadmiste proovile panemine. Mäng põhineb Jaak Juske raamatu "Tallinna vanalinna kõhedad kummituslood" ainetel ning toimub mobiilirakenduses Loquiz.

Mäng pakub palju liikumist vabas õhus, põnevaid ajaloolisi fakte ja haaravat lugu! Mäng sobib hästi nii täiskasvanutele kui koolilastele, eelnevaid faktiteadmisi pole tingimata vaja, sest vastuseid mängu küsimustele leiab kaardile märgitud asukohtadel olevatelt infotahvlitelt ja vaatluse teel. Uued teadmised on aga paratamatult mänguga kaasnev efekt! Ja kummituslikul kombel ilmutab aeg-ajalt teie sekka ka Jaak Juske, sest saate kuulata tema häält teile kõhedaid kummituslugusid pajatamas. Lõbusaid hetki loovad ka fotoülesanded, kus saab ennast või oma meeskonnakaaslasi jäädvustada kummituslikus stseenis. Mänguks läheb vaja internetiühendusega nutiseadet ja mugavaid jalanõusid, sest jalutuskäigu pikkus on vastavalt valitud teekonnale ca 3-4 km.

  • Mängu kestus: 1,5-2 tundi
  • Toimumiskoht: Tallinna Vanalinn
  • Raskusaste: sobib ka koolilastele

 

Esita päring

Lisaks mängule on võimalik tellida:

  • Toitlustust majas peale mängu lõppu (catering), võimalus rentida ruumi meie majas ja soovi korral lisada teisi teenuseid

Võta meiega ühendust

Maris Uusküla

Maris Uusküla

õppelogistik
(+372) 5434 0882
maris@opetajatemaja.ee
EST, ENG
Lisette Liise Lilleorg

Lisette Liise Lilleorg

tugiteenuste juht
(+372) 554 8572
lisetteliise@opetajatemaja.ee
EST, ENG
SaadaSaada päring