Avatud koolituste koolituskalender

Suvi-sügis 2022

Kõigile haridustöötajatele üle Eesti soodustus -30%

4.10 – 12.10.2022 Nutitelefoniga pildistamine
Koolituse eesmärk on õppida igapäevaselt kasutatava nutitelefoniga paremaid fotosid tegema. Põgusale sissejuhatusele fotograafia alustest järgneb praktiline pildistamine välikeskkonnas ning kursuse viimases osas ka praktiline pilditöötlemine ning tulemuste analüüsimine.
11.10-18.10.2022 Mõjuv esinemine
Esinemisoskust on vaja paljudes olukordades alates vastutusrikkast koosolekust, kus on vaja teisi oma seisukohtades veenda, kuni suurema auditooriumi ees kõne pidamiseks. Koolitus annab selleks nii julgust, teadmisi kui ka oskusi.

13.10-17.11.2022 Koolitus- ja arendusprotsessi juhtimine organisatsioonis
Koolitus on suunatud kõigile, kes oma rollis puutuvad kokku koolitus- ja arendustegevusega organisatsioonis. Koolitus toetub äsja valminud koolitusjuhi käsiraamatu materjalidele ning käsitleb koolitusprotsessi kui tervikut ning annab häid nõuandeid, millega protsessi juhtimisel arvestada.
14-15.10.2022 Maastikufoto töötuba “Sügisvärvid”
Maastikufotograafia töötuba, kus saad väikeses seltskonnas praktiseerida maastikufotograafiat ja järeltöötlust koos oma ala tegijatega. Töötuba sobib nii algajatele, kui ka edasijõudnutele. Algajatele teeme selgeks maastikufotograafia seisukohalt olulised põhitõed ja anname ka hulgaliselt nippe, mis edasijõudnute maastikufotograafia uuele tasemele viivad.

Alexanderi tehnika arendab kontrolli inimese reaktsiooni üle. Tehnika õpetab teadvustama ja muutma oma sissejuurdunud reaktsioonimudeleid, saavutades paremaid tulemusi igas tegutsemisvaldkonnas.

18.10-15.12.2022 Физическое кино (Füüsiline kino)
Этот курс подойдет Вам, если Вы хотите наладить контакт со своим телом, голосом и мышлением, а также обогатить знания о развитии Bашего потенциала и воображения. У каждого участника есть возможность принять участие в съёмках короткометражного фильма.
19.10-26.10.2022 Veebikoolitus: Stressiga sõbraks. Stressi juhtimine
Stress ehk eesti keeles pinge on energia, mida me kasutame keskkonna muutustega kohanemiseks. Seda saab kasutada nii ebameeldivustega toime tulemiseks kui ka selleks, et midagi positiivset saavutada. Peale stressiteadlikkuse kasvu saavad osalised kohe kasutamiseks mitmeid praktilisi tehnikaid stressi juhtimiseks.

 

Koolituskalender täieneb jooksvalt

Haridusvaldkonna koolitusi vaata SIIT!

Meie koolitused on loodud järgides kaasaegse õpikäsituse põhimõtteid ja õppijakeskset õpidisaini. Meie jaoks on oluline, et meie koolitused on teadus- ja probleemipõhised ja ägedad.

Võta ühendust

Kui Sul tekkis küsimusi, võta julgesti ühendust!

Inese

Inese Freimane

inese@opetajatemaja.ee
(+372) 5565 5486

Sander

Sander Kiviloo

sander@opetajatemaja.ee
(+372) 554 8572