Uus vägev hooaeg Tallinna Õpetajate Majas algab NÜÜD!17.01.2024

Tallinna Õpetajate Majas ei ole pikka pidu (ja tööseisakut ei ole, kuigi hoiame õpetajatele pöialt) – oleme juba uue hooga alustanud oma koolituste hooaega. Anname lühikese ülevaate, mida on oodata 2024. aasta esimesel poolaastal.

Jätkame 2023. aasta septembrikuus alanud keele- ja kultuuri teema-aastast lähtuva koolitusprogrammiga. Kogemuste Kool jätkab – koolid ning lasteaiad tutvustavad ka kevadhooajal oma parimad õpetamispraktikad kolleegidele. Läheme külla Rannamõisa Lasteaia perele, kus õpime käsitlema maailmahariduslikke teemasid, külastame Tallinna Liikuri ja Paekaare lasteaedu, et olla kursis uuenduslike keeleõppe võimalustega. Südalinna koolis jagame kogumusi multikultuursuse teemal, aga põnevaid koolide külastusi on ees seismas veel – püsige ikka meiega õppimise vaimus!

Kogemuste Kool läheb sel aastal rahvusvaheliseks! Toome Euroopa parimaid praktikaid teile koju kätte – kui teid huvitab Soome alusharidusHispaania LAK-keeleõpe või kaasav haridus Itaalias – leiate neid kõiki meie koolituskalendrist.

Jätkame ka Kirjandusklubiga koostöös Eesti Lastekirjanduskeskusega. Sellel aastal on kohtumised suunatud võõrkeeleõpetajatele ja II kooliastme õpetajatele.

Võõrkeele õpetajate õpiring on samuti edukalt käima läinud ja jätkab. Alustame rahvusvaheliste kogemustega – Alicja Wujec Kaczmarek Poolast tutvustab IKT ja AI vahendid, millega saavutada klassiruumis suurem õpilaste kaasatus.

Uue formaadina alustab Draamaklubi, koostöös Eesti Noorsooteatriga ja Tallinna 32.keskkooliga, kus õpime teatri- ja draamaõpetuse meetodeid ja nende rakendamist hariduses.

Nagu ka varasematel aastatel pakume õpetajatele suurepärast võimalust osaleda supervisioonis – üks parimaid võimalusi professionaalseks arenguks!

Lisaks leiab õpetajate koolituskavast veel palju uut ja põnevat: õpime, kuidas kaasata perekonda nõustamistöös, kuidas konfliktidega toime tulla ja turvalist klassiruumi luua, kuidas luua tõsimänge ja neid õppetöös rakendada ja palju-palju muud.

Tutvu terve õpetajate koolituskalendriga – Õpetajakoolituste koolituskalender

Teeme tihedalt koostööd ka õpetajate võrgustikega. Üheksa tegusat õpetajate võrgustiku korraldavad nii erinevaid väljasõite kui koolitussündmusi. Vaata rohkem võrgustikusündmusi – Õpetajate võrgustikud

Ka avatud koolituste kalendrisse lisandus palju uusi koolitusi, mis inspireerivad, avardavad silmaringi ja annavad kasulikke uusi oskusi. Näiteks, saate täiustada oma enesekehtestamise oskusiarendada oma ainulaadne ja autentne stiil ning vabastada loovust improõppe ABC koolitusel või luua selgeid ja veenvaid turundustekste. Samuti saab lihvida ka digioskusi, läbides nutitelefoniga filmimise ja – pildistamise koolitusi. Endiselt jätkame Eestis haruldase Alexanderi tehnika koolitusega.

Vaata meie avatud koolituste kalendrit – Avatud koolituste kalender

Millised on Sinu uue aasta lubadused? Tule Õpetajate Majja ja luba endale mõni hea koolitus!

Galerii

SaadaSaada päring