Tallinna Õpetajate Maja meeskonnaga on liitunud tugiteenuste juht24.01.2024

Õpetajate Maja meeskonnaga on liitunud Lisette Liise Lilleorg, kelle peamisteks ülesanneteks tugiteenuste juhina on sujuva ja professionaalse kliendisuhtluse tagamine, multimeedia sisu loomine ning kolleegide toetamine.

Lisette on Tallinna Ülikooli andragoogika eriala 3. kursuse üliõpilane, kes sattus Õpetajate Majja juba möödunud kevadel vaatluspraktikat tegema. Lisette lummas oma särava loomu ja energiast pakatava potentsiaaliga meeskonda niivõrd, et juba sügise alguses kutsusime ta oma meeskonda, seekord juba täieõigusliku liikmena, tagasi.

Vaatamata oma noorele eale on Lisette tegutsenud väga erinevates valdkondades ning tihti mitmel rindel korraga. Juba gümnaasiumiajal oli ta õpingute kõrvalt poolteist aastat ka oma kooli, Kohtla-Järve Gümnaasiumi huvielu assistent. Lisaks täiskasvanuhariduse valdkonnale paelub Lisettet ka kvaliteetne ja autentne teenindus. Nädalavahetuseti võib teda kohata Rahvusooper Estonia cateringi meeskonnas ning suviti Tulivee Villa pulmateeninduse tiimis.

Kiire elutempo jaoks vajamineva energia ammutab Lisette koorilaulust, klaverimängust, tantsimisest ja looduses viibimisest.

Õpetajate Majas hindab Lisette üle kõige meeskonna huumorimeelt ja ühiseid arendustegevusi, kus saab oma loovusel lasta lendama minna ja võimeid proovile panna.

 

Lisettega saab ühendust:

lisetteliise@opetajatemaja.ee

(+372) 5548572

SaadaSaada päring