Tallinna Õpetajate Maja õpetajate võrgustikud käisid Tartus21.12.2023

13. detsembril toimus Tartus Tallinna Õpetajate Maja korraldatud õpetajate võrgustike tänusündmus, mille raames soovisime tänada võrgustikujuhte suure panuse ja töö eest.

Päev algas hubase lõunaga restoranis, kus tähistati eduka poolaasta lõppu. Sellele järgnes kohtumine Tartu ainesektsioonidega Tartu 2024 majas.

Kohtumisel arutati kahe teema üle – ühisosad ja erinevused linnade võrgustikes ning koostööideed. Leiti küllaltki palju ühisosasid, kuid ka erinevusi, kuidas Tallinna õpetajate võrgustikud ning Tartu ainesektsioonid toimivad.

Koostöö osas leiti kõige olulisema pidepunktina, et edaspidi saab jagada kahe linna võrgustiku sündmuste infot Tallinna ja Tartu vahel. Sel juhul on mõlema linna võrgustikel ülevaade mõlemas linnas korraldavatest tegevustest ning huvi korral võimalus ise osaleda sündmustel.

Kohtumine andis ülevaate mõlema linna võrgustike süsteemist ning ideedest, mida võiksid mõlemad linnad ühiselt edaspidi teha. Soovime jätkata koostööd ning korraldada edaspidi sarnaseid kohtumisi.

Päeva lõpetasime kultuurselt, käisime Vanemuise teatris vaatamas etendust “Neljas õde”.

Suur-suur aitäh Tallinna Õpetajate Maja võrgustikujuhtidele osaluse ja kogu töö eest!
Suur tänu Tartu hariduskorralduse peaspetsialistile Airi-Kairi Kaasikule ja Tartu ainesektsioonide juhtidele kogu korralduse ja koostöö eest!

Galerii

SaadaSaada päring