Lapsi innustav matemaatika ja nuputamisvõistlus ROSIN toimus juba üheksandat korda!09.05.2024

7. ja 8.mail leidis Jakob Westholmi Gümnaasiumis aset matemaatika-nuputamisvõistlus ROSIN (Rõõmus Osav Sõbralik Innukas Nuputaja), milles osalesid 2. ning 3-4. klasside õpilased kogu Tallinnast, kokku 174 last. 

Matemaatika ja nuputamisvõistluse eesmärk on innustada lapsi tegelema matemaatikaga ja anda õpilastele võimalus näidata oma oskusi arvutamise, nuputamise ja üleüldiselt loogika vallas.
Selle kõrval on väga oluline teha koostööd meeskonnana ning korraldajate eesmärgiks on anda õpilastele esimene julgustav kogemus matemaatikaalastel võistlustel osalemiseks.

Lisaks lastele said uue kogemuse ka õpetajad, kes Ants Soosõrve juhendamisel õppisid tundma erinevaid mõttemänge, mida üheskoos õpilastega on võimalik mängida. ROSIN toimus koostöös Jakob Westholmi Gümnaasiumi algõpetuse ning reaalainete õppetooli ja Tallinna Õpetajate Majaga.

Aitäh kõikidele matemaatika ja nuputamisvõistlusesse panustajatele: õpetajad Tallinna Kesklinna Põhikoolist, Gustav Adolfi Gümnaasiumist, Tallinna Nõmme Põhikoolist ning toetajad Jakob Westholmi Sihtasutus,  Öun Drinks OÜ, Auto 1000, Püha Johannese Kool.

Suurimad tänud lähevad aga kõikidele innukatele nuputajatele ja nende juhendajatele.

Kohtumiseni järgmisel aastal!

Teisi uudiseid lugema.

Galerii

SaadaSaada päring