Mänguõhtu Tallinna Õpetajate Majas19.02.2024

Reedel, 16. veebruaril kohtusid mänguhuvilised uue arengu- ja koostöövestluste lauamängu tutvumisüritusel. Saime tuttavaks, arutasime vestluste teemal, esitlesime mängu ja loomulikult mängisime ka.

Kohal oli nii uusi kui vanu sõpru – konsultandid, juhid, õpetajad, personalispetsialistid ja lihtsalt meie fännid 😊 Rõõm, et esmane mängijate tagasiside oli positiivne ja üritus õnnestus igati. Meie jaoks oli eriti äge kuulda, et osalejad leidsid koheselt uusi viise ja modifikatsioone, kuidas mängu rakendada. Näiteks, saaks lauamängu kasutada ka jäämurdjana ürituse alguses. Praktiseerimise käigus selgus samuti, et mängida saab edukalt ka kolmekesi. Kellel peale mängimist veel jaksu jagus, said ka improviseeritud majatuuri osaliseks.

Kui nüüd loed seda sügavas kahetsuses, kus sina küll reedel olid ja miks lauamängu tutvumisüritusele ei jõudnud – siis kõik ei ole veel päris kadunud – kui mäng pakub huvi, kirjuta meile (inese@opetajatemaja.ee) ja lepime kokku ajas ja viisis, kuidas mänguga tutvuda saad!

Kui tahad, et arengu- ja koostöövestlused sinu organisatsioonis oleksid sisukad ja mängulised, tellige juhtimismeeskonnale lühike töötuba, kus käsitleme aktiivse kuulamise ja tagasisidestamise põhitõdesid, eesmärgistamist ning lauamängu rakendamisvõimalusi vestlustel.

Huvi korral võta meiega ühendust!

Võta ühendust

Galerii

SaadaSaada päring