Aleksander Lefbardi isikunäitus galeriis28.05.2024

Tallinna Õpetajate Maja galeriis on avatud Aleksander Lefbardi isikunäitus “Kooditud Kunst”. Põlise Eesti kunstniku abstraktsed portreed ja linnavaated on loodud talle omases õlimaalitehnikas. Lefbardi säravad teosed, täis elavaid ja kontrastseid värve, loovad dünaamilise ja energilise meeleolu. Abstraktsed elemendid annavad maalidele kaasaegse ja originaalse ilme, peegeldades kunstniku püüdlust uurida kunsti tajumise ja väljenduse piire.

 

Aleksander Lefbard, kes on tuntud Eestis ja Saksamaal IT-spetsialisti ja insenerina, kaasas näitusele ka tehisintellekti. AI osales maalide elustamisel, mis lõi ainulaadse kombinatsiooni traditsioonilisest kunstist ja kaasaegsetest tehnoloogiatest. Külastajad saavad kasutada iga töö juurde kinnitatud QR-koode, et näha, kuidas tehisintellekt tõlgendab ja elustab pilte.

 

Näituse “Kooditud Kunst” eesmärk on pakkuda külastajatele võimalust nautida Lefbardi teoseid ning mõtiskleda kunsti tuleviku üle, kus tehnoloogia ja looming käsikäes käivad.

Näitust saab külastada kuni 10. juunini 2024.  Ära jäta kasutamata võimalust olla tunnistajaks sellele, kuidas kunst ja tehnoloogia ühinevad, et luua midagi tõeliselt uut ja muljetavaldavat.

Ootame Sind näitust külastama!

 

Soovid korralda oma näitust galeriis? Vaata lähemalt SIIT.

Galerii

SaadaSaada päring