Avatud koolituste koolituskalender

Kevad 2023

Tallinna Õpetajate Maja pakub koolitusi täiskasvanutele: haridustöötajatele üle Eesti (soodustusega -30%)  ja kõigile teistele huvilistele.

30.01 – 20.03.2023 Kalligraafia – laisule kirjad

Koolituse käigus tutvutakse laisule kirjadega, põhimõistetega – minuskel, majuskel, kirjakompositsioon, kirjaoptika ning kirja ajalooga, töövahendite ja materjalidega. Praktilised harjutused annavad võimaluse kujundada erinevaid kirjagraafilisi töid, näiteks pidulik õnnitluskaart, raamatusse tekst jne.

13.02 – 03.04.2023 (uus kuupäev) Häälekoolitus – “Heli ja kõla. Sõna ja vägi”

Õpime laiendama hääle kasutamise võimalust ja oma hääle tervise eest hoolitsemist. Tutvume hääleaparaadi, artikulatsiooni ja diktsiooni alustõdedega. Hääl on oluline tööriist, eriti neile, kes teenivad kõneldes ja suheldes igapäevast leiba.

20.02-21.02.2023 Praktiline stressijuhtimise töötuba
Stress ehk eesti keeles pinge on energia meie kehas, mida me kasutame keskkonna muutustega kohanemiseks. Seda saab kasutada nii ebameeldivustega toime tulemiseks kui ka selleks, et midagi positiivset saavutada. Peale stressiteadlikkuse kasvu saavad osalised kohe kasutamiseks praktilisi tehnikaid pinge maandamiseks.
27.02 – 02.03.2023 Mõjuv esinemine
Esinemisoskust on vaja paljudes olukordades. Pole vahet, kas seda kõnet nimetatakse (müügi)esitluseks, ettekandeks või motivatsioonikõneks, põhimõtted mõjuvaks esinemiseks on samad. Koolitus annab selleks nii julgust, teadmisi kui ka oskusi.
03.03.2023 Meediasuhtluse praktikum
Lisaks koosolekutele, esitlustele  ja konverentsidele on avalikus suhtluses kasvanud meediaga suhtlemise osakaal. Koolitus annab selleks nii julgust, teadmisi kui ka oskusi.
21.03 – 09.05.2023 Alexanderi tehnika 
Õpi teadvustama ja kontrollima oma keha sissejuurdunud reaktsioonimudeleid, saavutades paremaid tulemusi igas tegutsemisvaldkonnas.

Koolituskalender täieneb jooksvalt

Haridusvaldkonna koolitusi vaata SIIT!

Meie koolitused täiskasvanutele on loodud järgides kaasaegse õpikäsituse põhimõtteid ja õppijakeskset õpidisaini. Meie jaoks on oluline, et meie koolitused oleksid praktilised, teadus- ja probleemipõhised ja lihtsalt ägedad.

Võta ühendust

Kui Sul tekkis küsimusi, võta julgesti meiega ühendust!

Inese

Inese Freimane

inese@opetajatemaja.ee
(+372) 5565 5486