Hakka tondipüüdjaks meie uues seiklusmängus!21.02.2024

Kas teadsid, et Tallinna vanalinnas on üle poolesaja maja, kus pidavat ilmutama end kummitused?

Nagu kirjutab Jaak Juske oma raamatus „Tallinna vanalinna kõhedad lood“: „Igal juhul on meie elu vaid üks lühike silmapilk pikas ajameres. Meie seljataha jäävad kümned, sajad kunagi elanud põlvkonnad. Inimesed, kes on rajanud meie kodulinna. Osa kunagi elanud inimeste hingi ei ole aga pärast surma väidetavalt rahu saanud ja on endiselt meie keskel liikumas.“ Kas sa siis usud neisse või ei usu – natuke põnev ja kõhe on ikka.

Meil on hea meel esitleda teile uut Tallinna Õpetajate Maja meeskonna loodud seiklusmängu „Kummituste jaht vanalinnas“! Sarnaselt meie Apteeker Melchiori seiklusmänguga ka uue mängu puhul on oodata palju liikumist vabas õhus, põnevaid ajaloolisi fakte ja haaravat lugu! Mäng sobib hästi nii täiskasvanutele kui koolilastele, eelnevaid faktiteadmisi pole tingimata vaja, sest vastuseid mängu küsimustele leiab kaardile märgitud asukohtadel olevatelt infotahvlitelt ja vaatluse teel. Uued teadmised on aga paratamatult mänguga kaasnev efekt! Ja kummituslikul kombel ilmutab aeg-ajalt teie sekka ka Jaak Juske, sest saate kuulata tema häält teile kõhedaid kummituslugusid pajatamas. Lõbusaid hetki loovad ka fotoülesanded, kus saab ennast või oma meeskonnakaaslasi jäädvustada kummituslikus stseenis. Mänguks läheb vaja internetiühendusega nutiseadet ja mugavaid jalanõusid, sest jalutuskäigu pikkus on vastavalt valitud teekonnale ca 3-4 km.

Kas tuleb tutvumisüritus ka? Ikka! Oodatud on nii üksikmängijad kui meeskonnad – tutvumisürituse piletiga saad mängida uut seiklusmängu 9.-11. märtsil (endale sobival ajal) ja tulla esmaspäeval, 11. märtsil kell 17.00 Tallinna Õpetajate Majja kuulama Jaak Juske kõhedaid jutte ja seiklusmängu kohta muljetama mõnusas õhkkonnas väikse joogi ja näksiga.

Osta pilet

Küsimuste korral võta meiega ühendust – inese@opetajatemaja.ee!

Galerii

SaadaSaada päring