Inglise keel

Inglise keele aineühendus alustab juba sügisel 2026 !

Aineühenduse eesmärgiks on õpetajate toetamine ja arendamine ning professionaalsete oskuste edendamine. Üheskoos saab osaleda nii töötubades, koolitustel kui ka pakkuda toetust nii murede kui rõõmude korral.

Inglise keele aineühenduse aktiivne tegevus stardib 2026. aasta sügisel, kuid juba 22. jaanuaril toimus Kati Bakradze – Panga  ja Kristi Vahenurme eestvedamisel inglise keele olümpiaadi  Tallinna piirkonnavoor, kus selgitati välja 12 parimat õpilast, kes lähevad esindama meie piirkonda üleriigilisele võistlusele Tartusse 6.märtsil.

Olümpiaadi üleriigilise võistluse võitja esindab Eestit 13.-18. juulil 2026. a toimuval rahvusvahelisel kõnevõistlusel Londonis.                                                 

Kogu infot ja piirkonnavooru tulemusi  saab näha olümpiaadide kodulehel.

Suured tänud Tallinna piirkonnavooru korraldajatele Kati Bakradze – Pank  ja Kristi Vahenurm!

 

 

 

Sügisese tegevuskava info avaldame siin kodulehel esimesel võimalusel, kuid sisuliste küsimuste korral saab juba praegu pöörduda aineühenduse juhi poole:

Margarita Eero (margarita.eero@kuristiku.ee)

Aineühenduse juhid

Margarita Eero

margarita.eero@kuristiku.ee (sisulised küsimused)

SaadaSaada päring