Varsti avame! Valminud on nõustamiseks mõeldud ruum

November on möödunud Õpetajate Majas töiselt – saime hakkama ühe korraliku remonditööga. Teisel korrusel galerii kõrval asuv ruum on saanud endale tänu heale meeskonnatööle täitsa uue kuue!

Ruumi kasutati eelnevatel aegadel pikka aega kabinetina. Üheks meeskonda liitvaks strateegiliseks otsuseks aga oli tuua kõik töötajad “samale tasandile” ning kuna majas toimus mitmeid vastuvõtte mõlemas esindusruumis, nii Hansa- kui ka Kroonisaalis, sai endine töökabinet antud hoopis tagalana cateringide käsutusse. Olud aga muutuvad pidevalt ning otsustasime ruumile anda sootuks uue identiteedi.

 

   

Õppisime ise kogu protsessi käigus palju, nägime üksteise uusi külgi ja nii mõnigi meist hoidis taldlihvi käes esimest korda. Mõnus oli pärast töövilju koheselt nautida.

Tegemist on meie uue nõustamisruumiga, mida saavad kasutada nõustajad, superviisorid jt, kellel pole enda isiklikke tööruume, kuid vajavad aeg-ajalt mugavat kohta, kus läbi viia delikaatseid vestluseid. Ruumi saame edaspidi välja rentida tunnipõhise hinnakirja alusel.

Erilised tänud kõikidele kaasamõtlejatele, sisendi andjatele ja abilistele! Ja siin ta nüüd ongi – meie värskelt renoveeritud nõustamisruum! Tule piilu sisse:

 

 

Pildikogu

 

Vaata kõiki postitusi