
Tallinna Õpetajate Maja rendib välja eraldi sissepääsuga esimese korruse äriruumid nr 1, 2 ja 4, üldpinnaga 49,5 m², mis asuvad vanalinna südames: aadressil Apteegi tn 6. Ruum nr 4 on eraldi sissepääsuga koridor, ruum nr 2 WC ja ruum nr 1 esipildil olev äriruum ise.

Dieleks nimetati hiliskeskaegse elamu tänavapoolset eeskoda. See oli tööruumiks käsitöölistele ja poeruumiks kaupmeestele. Seetõttu avanevad Diele uksed ja aknad otse Apteegi tänavale. Ruumile lisavad õdusust paekiviseinad ja omapärased laed ning modernne valgustus.
Äriruumid anname Sinu kasutusse viieks aastaks.
Äriruumide üürihind on kokku 742,5 eurot (15,00 eurot/m²).
Üürile lisanduvad äriruumi kasutamisega seotud kõrvalkulud (sh hooldus- ja halduskulud, erakorralised heakorra- või ohutustööd, kindlustus ja remondifond), muud jooksvad kulud ning maksud ja koormised proportsionaalselt kasutatavate äriruumide suurusega.