Tallinna Õpetajate Maja direktoriks kinnitati Kristi Vimberg

Meil on väga hea meel, et Tallinna Õpetajate Maja uueks direktoriks valiti Kristi Vimberg, kes alustas tööd meie meeskonnas koolitus- ja arendusjuhina 2020. aastal.

Kristi on lõpetanud Tartu Ülikoolis kasvatusteaduste eriala, kõrvalerialadeks sotsiaalpedagoogika ja inimeseõpetus ning Tallinna Ülikoolis haridusjuhtumise eriala. Ta on haridusvaldkonnas ja noorsootöös kandnud erinevaid rolle, töötanud erisuurustes organisatsioonides ja täitnud eritahu ja mastaabiga tööülesandeid – juht, õpetaja, nõustaja, noorsootöötaja. Koolituse korraldaja ja koolitaja kogemust omab Kristi umbes 17 aastast. Lisaks Eesti üldhariduskoolidele ja lasteaedadele, teeb järjepidevalt koostööd Euroopa koolide ja lasteaedadega. Kristi ise on juhtinud mitut Erasmus+ projekti (strateegilised koostööprojektid ja koolitöötajate õpiränne), samuti koolitanud Euroopa õpetajaid ja koolijuhte Eesti haridussüsteemi ja haridusasutuste kootöise juhtimise teemadel.

Kristi peab oluliseks head meeskonnatööd, ühist pingutust ühise eesmärgi nimel ja vastastikust toetamist – nende kaudu saavutatakse häid ja kvalitatiivseid tulemusi, need on inspiratsiooniks ja täidavad energiaanumad.

Vaata kõiki postitusi