Tallinna Õpetajate Maja koostöine meeskond on saanud värskendust. Liitus uus koolitusjuht ja tugiteenuste juht.

Hannes ja Risto liitusid meeskonnaga veebruari algusest, eesmärgiga arendada Õpetajate Maja kaasaegseid koolitusvõimalusi ning selget kommunikatsiooni. Varasemalt on mõlemad tegelenud lisaks muule põnevale haridusvaldkonnas ja inimeste arendamisega erinevates organisatsioonides, omades mitmekülgset praktilist kogemust.

Risto on teenindus- ja koolitusvaldkonnas tegutsenud nüüdseks 12 aastat. Ristol on ajalooalane bakalaureuse kraad Tallinna Ülikoolist, ärijuhtimise magistrikraad Estonian Business Schoolist ja e-turunduse alane kutsekraad Tallinna Majanduskoolist. Risto on õppinud coachingut, mis viis ta koolituste maailma, peale mida on ta ennast täiendanud ärisüsteemides ning suundunud turundusmaagia põnevale teekonnale.

Risto hindab vürtsikat huumorit, meeskonnaga koos loomist ja pidevat inspireerivat enese arendamist.  Ta armastab tegeleda nii tehniliste töödega, kui suhelda inimestega. Töölaualt käivad läbi erinevad turundusvaldkonnad: Meta, WordPress, SEO, Google Ads, foto- ja videotöötlus.

Hannes on tegutsenud haridusvaldkonnas nii mitmes eri rollis kui ka erinevates riikides ja kultuurides, elades  viimase 11 aasta jooksul Lõuna-Ameerikas ja Hispaanias. Seal on ta töötanud igas vanuses ja astmes õpilastega, algkoolist ülikooli tudengiteni, olnud ärikoolis õppekoordinaator, korraldanud erinevates ettevõtetes koolitusi ja äricoachingut ning aidanud haridustöötajatel luua e-õppe lahendusi. Elades koroona kriisi ajal Hispaanias, tuli Hannesel muuta oma töö täielikult veebipõhiseks. Sellest ajast on tal kujunenud selge arusaam e-õppe kohast hariduses.

Hannes leiab, et digitaalsed õppevahendid võivad olla väga väärtuslikud, kuid ainult siis kui neid kasutada oskuslikult, ja kindlasti koos muude õppemeetoditega. Olles tööalaselt kogenud erinevaid rolle ja kultuure, mõistab Hannes hästi iga õppija eripärasid ning individuaalseid arengvajadusi, lähtudes sellest alati ka oma koolituste planeerimisel.  Hannese jaoks on üheks olulisimaks rahulolu eelduseks iseenda võimete ja teadmiste järjepidev arendamine – seda ideed on ta alati valmis nii teisele maha müüma kui ka enda peal eeskujuks tooma.

 

Võite julgelt ühendust võtta:

Risto Välling: tel. (+372) 5883 1095
Hannes Saarmets: tel. (+372) 5548 572

Vaata kõiki postitusi