Pühadeaeg on saabumas, rõõmusta sõpru või kolleege põneva ja meelelahustusliku ajaveetmisega

Meeskonnamängud on hea viis põgeneda korraks argipäevast, puhata meelt ja vaimu ning kogeda midagi uut. Pakume Sulle ja Sinu tiimile selleks kolm meeskonnamängu:

Detektiivmäng “1918”

Ajaloolisel sündmustikul põhinev detektiivmäng meeskondadele ajaloolistes Eesti Ajutise Valitsuse ruumides. Mängijate eesmärk on ettenähtud aja jooksul lahendada mõistatus, tuginedes olemasolevatele asitõenditele ja faktidele. Pange proovile oma meeskonnatöö-, analüüsi- ja loogilise järeldamise oskused!

VAATA ROHKEM

Apteeker Melchiori seiklusmäng (EE, RU, ENG)

Indrek Hargla „Apteeker Melchiori“ sarja kriminaalromaanide ainetel loodud meelelahutuslik orienteerumismäng Tallinna Vanalinnas. Teid ootab palju liikumist vabas õhus, põnevad ajaloolised faktid ja haarav lugu!

VAATA ROHKEM

Vanalinnamäng (EE, RU, ENG)

Meelelahutuslik ja seikluslik orienteerumismäng meeskondadele, mille eesmärk on Tallinna vanalinna avastamine ning läbi võistlusmomendi oma teadmiste proovile panemine ja uute põnevate faktide teada saamine.

VAATA ROHKEM

Meeskonnamängude auhinnaks on võimalik soetada meie uus kõvakaaneline ajalooline kogumik “Hereditas in Foro”. Kõvakaaneline trükis on valminud Tallinna Õpetajate Maja 65. juubeliks (2022). Kogumik sisaldab ajaloolist materjali Õpetajate Maja hoone kohta keskajast tänapäevani ning räägib ka hoones tegutsenud organisatsioonidest: Ajutine Valitsus 1918. aastal, Eesti Vabariigi ohvitseride keskkogu kasiino, Eesti Vabadussõja muuseum, Tallinna Haridus- ja Teadusala Töötajate Maja.VAATA ROHKEM

Plaanid korraldada üritust? Korralda oma üritus muinasjutulises vanalinna miljöös Tallinna Õpetajate Maja ruumides

Erineva suuruse ja loomuliku valgusega saalid sobivad nii koolituste, konverentside, vastuvõttude kui ka pidulike õhtusöökide läbiviimiseks.

 

KÜSI PAKKUMIST RUUMIDE RENDILE

Vaata kõiki postitusi