Kutsume tutvuma Praktikali füüsika õppevahenditega

Praktikal on loodusainete õpetamise ökosüsteem, mille abil luuakse inspireeriv käed-külge terviklahendus koolidele, mis teeb õppimise ja õpetamise põnevaks. Lahendus koosneb neljast osast: õppematerjalid, katsekomplektid, tarkvara ja kogukond. Praktikali asutajad on pikaaegne füüsikahariduse edendaja Kaido Reivelt ja teaduse populariseerija Omari Loid. Praktikali arendamises osalevad aktiivselt mitmed õpetajad, aga põhimeeskonnas on kaasatud näiteks 8. klassi õpiku autor Erkki Tempel.

Praktikali valgusõpetuse õppevahendid on kasutuses juba pea 40 koolis. Algaval õppeaastal (2022/23) on saadaval kõik põhikooli füüsika kursused (valgusõpetus, soojus- ja elektriõpetus ning mehaanika). Kursused on kooskõlas õppekavaga ning on terviklikud. Rohkem infot saab kodulehelt: https://praktikal.ee/koolile

Praktikali meeskond soovib tutvustada, mida on tänaseks valmis saanud ning kuidas võiks tund Praktikaliga välja näha. Näidatakse nii katsekomplekte, tarkvara kui ka õppematerjale. Tutvustus toimub Tallinna Reaalkooli füüsikaklassis 29.08.2022 kell 16:00.

Palume enda osalemisest teada anda siin

Vaata kõiki postitusi