Õpetajate Maja haridusvaldkonna uus koolitus- ja arendusjuht on Kristi Vimberg

Meil on hea meel teatada, et Õpetajate Maja meeskonnaga on liitunud Kristi Vimberg, kelle peamiseks ülesandeks haridusvaldkonna koolitusjuhina on Tallinna õpetajate professionaalse arengu toetamine ja omavahelise koostöö arendamine.

Kristi on lõpetanud Tartu Ülikoolis kasvatusteaduste eriala, kõrvalerialadeks sotsiaalpedagoogika ja inimeseõpetus ning Tallinna Ülikoolis haridusjuhtumise eriala.

Ta on haridusvaldkonnas ja noorsootöös kandnud erinevaid rolle, töötanud erisuurustes organisatsioonides ja täitnud eritahu ja mastaabiga tööülesandeid – juht, õpetaja, nõustaja, noorsootöötaja. Koolituse korraldaja ja koolitaja kogemust omab Kristi umbes 15 aastast. Lisaks Eesti üldhariduskoolidele ja lasteaedadele, teeb järjepidevalt koostööd Euroopa koolide ja lasteaedadega. Kristi ise on juhtinud mitut Erasmus+ projekti (strateegilised koostööprojektid ja koolitöötajate õpiränne), samuti koolitanud Euroopa õpetajaid ja koolijuhte Eesti haridussüsteemi ja haridusasutuste kootöise juhtimise teemadel.

Kristi peab oluliseks head meeskonnatööd, ühist pingutust ühise eesmärgi nimel ja vastastikust toetamist – nende kaudu saavutatakse häid ja kvalitatiivseid tulemusi, need on inspiratsiooniks ja täidavad energiaanumad.

Haridusvaldkonna koolitusjuhi töö eeldab häid partnerlussuhteid Tallinna koolijuhtide ja õpetajatega ning sellele on Kristi väga avatud – Kristi@opetajatemaja.ee

 

Vaata kõiki postitusi