Õpetajate Maja särasilmne meeskond

tallinna opetajate maja raekoja plats

Meil on suur rõõm Teile tutvustada meeskonda, kes viib ellu Õpetajate Maja uuenenud visiooni olla inspireeriv koolitus- ja sündmuskeskus.

Õpetajate Majale loovad sisu meie säravad ja väga loomingulised koolitusjuhid Hedvig, Kristel, Olga ja Tiiu.

 

Hedvig on uuenenud õpetajakoolituse eestvedaja, kes koostöös Talinna koolide õpetajatega töötab välja õppija huvidest lähtuvaid koolitusi, mis toetavad õpetajate professionaalset arengut ning aitavad ette valmistada täna koolis käivaid õpilasi tulevikuühiskonnas edukaks toimetulekuks.

Hedvig korraldab ka ärksate õpilaste motiveerimiseks ja nende teadmiste proovilepanekuks õpilasvõistlusi, mis arendavad lastele ja noorte meeskonnatunnetust ja eduelamuse kaudu saavutusvajadust.

 

 

Kristel ja Tiiu on pakkunud tallinlastele enam kui kümmekond aastat põnevaid ja mitmekülgseid enesetäiendamise võimalusi. Igal hooajal on nad rikastanud koolituskava mitmete uute teemadega, mis on toonud meie majja aina erineva taustaga järjepidevat õppimist hindavaid inimesi. Kaasajal ühe olulisemal kohal olevad oskused nagu persoonibränding ehk enda positiivse kuvandi teadlik kujundamine, ettevõtlikust toetavate ideede turundamine ning edukad läbirääkimised on andnud väikeettevõttetele võimaluse oma personali arendamiseks väga soodsatel tingimustel.

 

tiiu astrid paas tallinna opetajate maja teenuste uksuse projektijuht huvikursused koolitused taiendope ruumide rent koolitused seminarid konverentsid naitused

Koolitusjuht Tiiu on alati hea seisnud selle eest, et pere ja kodu väärtustavad inimesed leiaksid endale Õpetajate Majas põnevat ja harivat ajaveetmist alustades kokakunstist, sisekujundusest, oma aia imetlusvärseks muutmisest lõpetades psühholoogia teemadega, mis aitavad paremini mõista nii iseennast kui meid ümbritsevaid inimesi ja maailma.

 

Olga Grishina tallinna opetajate maja

Tänu Olga panusele on üha rohkem vene emakeelega õpihimulisi tallinlasi leidnud tee Õpetajate Majja. Olga armastab kauneid kunste, on väga loominguline ja tänu isiklikule kogemusele näitlejana, on ta rikastanud Õpetajate Maja koolitusprogrammi mitmete näitlemise ja avaliku esinemisega  seotud teemadega, sh mitmete vene keelsete kursustega. Neist viimane on koostöös ETV+ saatejuht Jelena Solominaga, kelle käe all on paljud inimesed treeninud oma esinemisjulgust ja kes on neil aidanud tõsta oma enesekindlust.

 

Sobiva keskkonna loomisega enesearenguga tegelemiseks ning meeldejääva ürituse toimumiseks panustavad tulihingeliselt meie müügijuht Jan ja tema assistent Allan.

 

Jan Leo Grau Tallinna Opetajate Maja kunstigalerii naitused exhipition

Jan, kes on ütlasi Õpetajate Maja galerii kuraator, on väga lennukas, tal on alati palju häid ideid ning lahendus igale probleemile kohe varrukast võtta. Koostöös klientidega  mõtleb ta aktiivselt kaasa ürituse korraldamisega seotud detailidele.

 

 

 

 

Iga sündmuse õnnestumisele aitab kaasa  rahuliku ja praktilise meelega Allan – tema tegeleb maja üldise heakorra ning ruumide korras hoidmisega nagu väärikale majale kohane. Tema seab ruumid valmis vastavalt kliendi soovile ning aitab ürituse toimumise ajal oma nõu ja jõuga.

 

 

Majja sisenedes tervitab kõiki külalisi meie adminsitraator Kadri, kelle uskumatu kohanemisvõime väga eripalgelistes olukordades tagab maja sujuva toimimise. Hoolimata suurest sagimisest maja fuajees, suudab Kadri jääda alati rahulikuks ning leida kiiresti lahendus igale tekkinud probleemile. Vabamatel momentidel tegeleb ta asutuse dokumentatsiooni ja personaliküsimustega.

 

 

Turundus- ja kommunikatsioonijuht Romet on avatud uutele ideedele ja algatustele, seisab hea selle eest, et alguse saaksid viljakad koostööprojektid maja parema nähtavuse nimel. Kolleegina on Romet väga sõbralik ja abivalmis ning lööb alati kaasa seal, kus on vaja abikätt ulatada.

 

 

 

Alati rõõmsameelne, uutele ideedele ja koostööle avatud direktor Allan on meeskonnajuht ja eestvedaja, kes seisab hea selle eest, et meeskond oleks ühtne, särasilmne ning koostöine ning et Õpetajate Maja käiks kaasas pidevalt muutuva ühiskonna vajaduste ja ootustega.

 

Üheskoos anname endast parima, et meie ühiskond saaks osa elukestva õppe võludest selles väärikas majas.

 

Vaata kõiki postitusi