Kutsume haridustöötajaid ja kõiki huvilisi üle Eesti maikuu veebikoolitustele

Eesti kogenumaid mõtlemis-, kõne- ja väitlusoskuste koolitajaid Margo Loor õpetab 19.05 algaval veebikoolitusel “Tulemuslike veebikoolituste läbiviimine“, kuidas virtuaalses keskkonnas huvitavaid ning tulemuslikke veebikoolitusi läbi viia.

Vaata rohkem

 

 

 

 

Kasvuruum OÜ koolitaja Kaia Lainola ja koolitaja-superviisor Sirle Roots tõstavad 24.05 algaval veebikoolitusel “Rõõm ja vaimne heaolu – kriisile vaatamata” osalejate eneseteadlikkust ja enesejuhtimise võimet keeruliste olukordadega pingevabamaks toimetulekuks.

Vaata rohkem

 

 

 

Kogenud juht ja juhtimiskoolitaja Erik Reinhold õpetab oma 21.05 algaval koolitusel “Tõhus probleemilahendamine“, kuidas jõuda probleemi tuumani ning lahenduseni süsteemse mõtlemise abil.

Vaata rohkem

 

 

 

 

Koolitaja Annegrete Johanson, kes on ligi 20 aastat töötanud riskikäitumisega noorte ning nende peredega, õpetab 26.05 algaval koolitusel “Konfliktide lahendamine taastava vestluse abil“, kuidas taastava vestluse abil teiste inimeste vahel tekkinud konflikti lahendada ja neid koostööle suunata.

Vaata rohkem

 

 

 

Aeternumi konsultant-koolitaja Kati Tikenberg õpetab 3. juunil algaval veebikoolitusel “Edukas toimetulek keerulistes suhtlusolukordades“, kuidas keeruliste kõneluste läbiviimisega edukalt toime tulla, ennetada konflikte ja mõista nende tekkepõhjuseid.

Vaata rohkem

 

 

 

Meie koolitusjuhid Inese ja Sander on alati valmis panustama, et leida igale arenguvajadusele ja koolitushuvile sobivaim lahendus ning see ellu viia. Võta ühendust:

Inese Freimane: inese@opetajatemaja.ee; tel (+372) 5565 5486

Sander Kiviloo: sander@opetajatemaja.ee; tel (+372) 554 8572

Vaata kõiki postitusi