24. novembril toimus klassijuhatajate kogumiku esitlus

Esitlusüritus algas paneeldiskussioonist, kus kogumiku autorid coach ja superviisor Signe Vesso,  Tallinna Õpetajate Maja arendus- ja koolitusjuht Kristi Vimberg ja õpetaja-praktik Margit Randver rääkisid kogumiku sünniloost ja sisust, kuidas kogumikku kasutada ning kuidas toetada klassijuhatajaid kogumikus sisalduvate kovisiooni mudelite abil.

Seejärel viidi läbi praktilised töötoad, kus kogumiku autorid, Tallinna Õpetajate Maja direktor Allan Kaljakin, coach ja superviisor Elliko Konno ning Hele Kull ISCI väljaõppest tegid osalejatega läbi erinevaid kogumikus käsitletud kovisioonimudeleid (nt GROW mudel, baasmudel, edukogemuse uurimise mudel, Walt Disney mudel). Esitlusüritusel osalejad said endale ka kogumiku veebiversiooni.

Täname kõiki korraldajaid, kogumiku autoreid ning coach`e, kes panustasid esitlusürituse läbiviimisesse. Täname ka osalejaid aktiivse osavõtu ning väärtusliku tagasiside eest.

Kõik, kes ei saanud esitlusüritusest osa võtta, saavad soovi korral soetada kogumiku veebiversiooni, kirjutades meilile: info@opetajatemaja.ee. Kogumiku veebiversiooni hind on 5 eurot.

 

Vaata kõiki postitusi