Tallinna Õpetajate Maja ägeda meeskonnaga on liitunud kaks uut koolitusjuhti!

Inese ja Sander on liitunud meiega, et luua Õpetajate Majja uusi kvaliteetseid, paindlike, põnevaid ning tööturu arenguvajadusi arvestavaid õppimisvõimalusi. Lisaks edendama Tallinna Õpetajate Maja eesmärki olla kaasaegne ning võimalusterohke õpikeskkond. Nad mõlemad on tegelenud pikalt inimeste arendamisega ning omavad suurt praktilist kogemust.

Inese mitmekesistab meie väikese meeskonna rahvuskultuurilist spektrit, olles pärit Lätist. Inesel on psühholoogia-alane haridus – bakalaureuse kraadi omandas ta Läti Ülikoolis ja magistrikraadi Tallinna Ülikoolis. Karjääri tee on toonud teda koolituse ja arenduse valdkonda, kus ta on tegutsenud ligi 15 aastat. Ta on töötanud nii avalikus, kui erasektoris erinevatel ametikohtadel, alates sisekoolitajast kuni personali arendusjuhini. Selle käigus on ta saanud laiapõhjalise kogemuse nii koolituse läbiviijana, korraldajana, strateegilise planeerijana, arendajana kui ka arendustiimi juhina.

Inese on tulemustele ja koostööle orienteeritud, hindab head huumorit ja õlatunnet meeskonnas. Arengul on tema elus väga oluline roll, mille tõttu naudib ta oma tööd ja tervitab rõõmuga uusi ideid ja väljakutseid. Inese mõtleb rõõmuga kaasa ka motiveerivate ja vingete meeskonnakoolituste teemal.

Sander on erinevate koolitusvaldkonna tegevustega tegelenud nüüdseks umbes 10 aastat. Seda nii avalikus, kui erasektoris. Nii tellija, kui ka pakkuja poole peal. Kõige kokkuvõtvamalt võiks teda ehk kutsuda õpidisaineriks. Sander tegeleb ise koolitamisega ja ta aitab ka teistel saada paremaks koolitajaks. Ta tööks on ka luua uusi koolitustooteid, millest praegusel ajal kõige suurema osa moodustavad erinevad e-õppe lahendused. Lisaks satub tema töölauale palju nende tegevusega lähedalt seonduvaid teemasid. Näiteks UI/UX disain, graafika- ja videotöötlus, erinevad õpihaldus platvormid ning nende haldus jms. Töövälisel ajal meeldib talle lugeda „Seiklusjutte maalt ja merelt“, vaadata vanu filme, mängida rannatennist ja kasvatada tšilli pipraid. Ning neid aegajalt ka ise süüa.

Inese ja Sander on alati valmis panustama, et leida igale arenguvajadusele ja koolitushuvile sobivaim lahendus ning see ellu viia.

 

Soovi korral võta meie uute koolitusjuhtidega julgesti ühendust:

 

Inese Freimane: inese@opetajatemaja.ee, tel (+372) 5565 5486

Sander Kiviloo: sander@opetajatemaja.ee, tel (+372) 554 8572

Vaata kõiki postitusi