Jõuluturu eripakkumine: Apteeker Melchiori seiklusmäng Raeapteegi külastusega

Tallinna Õpetajate Maja koostöös Raeapteegi ja Olde Hansa restoraniga kutsub kõiki huvilisi jõulueelsel perioodil mängima uut ja põnevat Apteeker Melchiori seiklusmängu! Tegemist on Indrek Hargla „Apteeker Melchiori“ sarja kriminaalromaanide ainetel loodud meelelahutusliku orienteerumismänguga Tallinna vanalinnas. Teid ootab palju liikumist vabas õhus, põnevad ajaloolised faktid ja haarav lugu!

Seiklus algab Euroopa vanimas järjepidevalt siiani tegutsevas apteegis, kus saab kogeda, kuidas üks keskaja apteek võis välja näha ja milliseid põnevaid asju seal leidus. Seejärel liigutakse keldrisaali, kus soovijatel on võimalus mekkida apteegiveini klaretti, mis sündinud Raeapteegis aastal 1467. Klareti maitsmise käigus tutvustatakse Apteeker Melchiori mängu reegleid ja aidatakse vajadusel mäng nutiseadmes seadistada (mäng toimub mobiilirakenduses Loquiz). Järgneb umbes tunnine jalutuskäik vanalinnas, mille käigus suunatakse mängijaid erinevatesse Apteeker Melchiori romaanides kirjeldatud paikadesse. Õigele kohale jõudes, kuvatakse küsimus – õigesti vastates saab teenida punkte. Nii õige, kui vale vastuse puhul saate lugeda või kuulata veidi asjakohast infot seoses asukoha või küsimuse sisuga.

Mäng algab ja lõpeb Raekoja platsis. Kui mäng on edukalt läbitud, ootab osalejaid suutäis kosutavat hõõgveini ja soe pirukas III Draakoni kõrtsis Raekojas. Kellel aga soov toekama kehakinnituse järgi, saab Olde Hansa restoranis 15% soodustuse kogu menüüst. Kokku tuleb arvestada umbes kahe ja poole tunniga.

Haara sõber kaasa ja registreerige end mängule!

👉 Reede, 3. detsember kell 17.00

👉 Reede, 10. detsember kell 17.00

👉 Reede, 17. detsember kell 17.00

Pileti hind 20 eurot / osaleja

Grupi suurus: kuni 20 osalejat

NB! Sissepääs Raeapteeki ja III Draakoni kõrtsi vaid COVID-tõendi ettenäitamisel

Kui soovid tellida Apteeker Melchiori seiklusmängu oma meeskonnale, vali meelepärane pakett siit

Vaata kõiki postitusi