20. oktoobril toimub taas moodsa õppimise festival iduEDU. Seekord virtuaalselt

Kuna Tallinnas on käimas klassijuhataja teema-aasta, siis on ka iduEDU festivalil võimalik leida spetsiaalselt klassijuhatajale huvi pakkuvaid töötubasid. 

Koolivaheajal, 20. oktoobril toimub taas moodsa õppimise festival iduEDU. Terve festivalipäeva jooksul saab ammutada põnevaid ideid haridusuuendustest, uutmoodi õppimisest ja digiajastu võimalustest õppe toetamisel. Tänavu „Eestimaa õpib ja tänab“ konkursil aasta haridusteo nominendiks valitud iduEDU festival toimub seekord veebi vahendusel, mis võimaldab osalejatel nii Eestist kui ka välismaalt mugavalt ja järjestikku osa saada ettekannetest, töötubadest, 3-minuti videotest ja ekspertide debattidest.

Peaettekandega esinevad festivalil Tallinna Ülikooli haridusjuhtimise professor Eve Eisenschmidt ja Helsingi Ülikooli teadur Raisa Ahtiainen ning debatte juhib Henrik Roonemaa. Toimub üle 50 virtuaalse töötoa nii eesti kui ka vene keeles, nii lasteaia-, kooli-, täiskasvanu- kui ka huvihariduse teemal. Päeva ilmestab Reigo Ahvena trummishow.

Uue aja tingimustes toimub festival virtuaalselt. iduEDU on suunatud eelkõige haridusasutuse juhtidele, õpetajatele, õpilastele ja lapsevanematele, samuti kõigile teistele haridushuvilistele. Festivalil löövad kaasa Tallinna Ülikool, eKool, Haridus- ja Noorteamet (HARNO), Startup Estonia, koolid, lasteaiad, muuseumid, huvikoolid ja Tallinna Haridusameti 2020. aasta haridusuuenduskonkursi parimad.

 

Festivali kava on leitav iduEDU veebilehel ja Facebookis, huvilised on oodatud registreeruma.

Festival on kõigile osalejatele tasuta.

Vaata kõiki postitusi