Õpetajate Maja meeskond suundub kollektiivpuhkusele 03.07-25.07.2021

Järjekordne tegus ja tulemusterohke õppeaasta on möödunud. Õpetajate Maja meeskond suundub rõõmsameelselt kollektiivpuhkusele, mis kestab 03.07-25.07.2021.   Soovime Teile kõigile toredat ja meeleolukat suve!   Pildil meie säravad direktor Allan Kaljakin ja arendusjuht Kristi Vimberg

Enampakkumine äriruumidele aadressil Raekoja plats 14. Üüri periood 01.09.2021 kuni 31.05.2022

Tallinna Haridusamet kuulutab välja avaliku kirjaliku enampakkumise Raekoja plats 14 (Tallinna Õpetajate Maja) asuvate äriruumide nr 31 ja 32 kasutusse andmiseks.   Tallinna Haridusamet kuulutab välja avaliku kirjaliku enampakkumise Raekoja plats 14 (Tallinna Õpetajate Maja) sissepääsuga Raekoja plats 14 I korrusel asuvate äriruumide nr 31 ja 32, üldpinnaga 16,7 m² üürilepingu alusel kasutusse andmiseks. Äriruumid antakse üürile 01.09.2021 kuni 31.05.2022. Äriruumide… Loe rohkem »

Tallinna Vanalinnamäng – Sinu meeskonnaüritus Tallinna Õpetajate Majalt

Tallinna Õpetajate Maja pakub meeskondadele põnevaid ja harivaid meeskonnakoolitusi ja -üritusi, mille seas on ka menukas Tallinna Vanalinnamäng “Sajandeid põnev”. Meelelahutusliku ja seiklusliku orienteerumismängu eesmärk on Tallinna vanalinna avastamine ning läbi võistlusmomendi oma teadmiste proovile panemine ja läbi võistlusmomendi meeskonnatunnetuse arendamine. Vanalinnamäng pakub  suurepärast võimalust veeta põnevalt aega oma meeskonnaga UNESCO maailmapärandi hulka kuuluvas Tallinna vanalinnas…. Loe rohkem »

Tallinna Õpetajate Maja konkursil “Tallinn tänab ja tunnustab”

Käesoleval õppeaastal oli Tallinnas klassijuhataja-aasta, mille raames töötas Tallinna Õpetajate Maja koostöös Tallinna Haridusametiga välja klassijuhatajatele õpikoja formaadi, kus õppeaasta jooksul klassijuhatajad said ühiselt lahendada tööalaseid olukordi ja juhtumeid ning õppida kovisiooni meetodeid. Õpikoda on uudne ja osalejad kaasav õppimise viis, kus lahendatakse üheskoos erinevaid tööalaseid olukordi, väljakutseid, probleeme, kasutades seal õpitud metoodikaid. Õpikojad toimusid… Loe rohkem »

Kutsume kõiki huvilisi tutvuma 1.06.-18.06.2021 Tallinna õpilaste kunstitööde näitusega

Lastekaitsepäevale ja õppeaasta lõpetamisele pühendatud näitusel on esitatud Mustamäe Humanitaargümnaasiumi, Tallinna Pelgulinna Gümnaasiumi,  Tallinna Kunstigümnaasiumi,  Tallinna Arte Gümnaasiumi, Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi ja Tallinna 32. keskkooli õpilaste loovtööd.   Galerii üldinfo Näitus on avatud: 01.06.-18.06.2021 Külastusaeg: E-R 09:00-17:00 Aadress: Raekoja plats 14, teine korrus Sissepääs: kõigile tasuta E-post: info@opetajatemaja.ee Telefon: (+372) 5850 5087 (suuremate gruppide või klasside puhul palume tulla… Loe rohkem »

EPALE meist: Õpetajate Maja koolitusmeeskond valmistub uueks õppeaastaks

Euroopa täiskasvanuhariduse veebikeskkonnas EPALE on tulnud välja artikkel Õpetajate Maja rollist täiskasvanuõppe korraldamisel. Sõna said meie säravad koolitusjuhid Kristi, Inese ja Sander:   Elu ei luba meil olla õppimata Tallinna Õpetajate Maja koolitus- ja arendusjuht Kristi Vimberg ning koolitusjuhid Inese Freimane ja Sander Kiviloo on mõtetega juba sügises ja uues õppeaastas. Nad ütlevad, et kriisiolukord… Loe rohkem »

Kirjandusmängu Tallinna eelvooru käigus on selgunud tublimad raamatute lugejad

Kirjandusmäng on Eesti Lastekirjanduse Keskuse poolt korraldatav 3.–4. klasside õpilastele suunatud mälumäng, mille eesmärgiks on noortes lugemishuvi tekitamine ning selle süvendamine. Osalejad loevad mänguks valmistudes viimaste aastate jooksul ilmunud teoseid, mille on välja valinud lastekirjanduse eksperdid. Kirjandusmängu Tallinna eelvooru viis läbi 12. mail 2021 Tallinna Keskraamatukogu koostöös Jakob Westholmi Gümnaasiumi klassiõpetajatega. Võistlusel osalesid Tallinna koolide 3.–4…. Loe rohkem »

E-koolituspäev Tallinna Keskraamatukogu töötajatele: Kuidas veebiüritusi mõjusalt läbi viia?

Rõõm oli teha koostööd Tallinna Keskraamatukogu töötajatega. Õppisime üheskoos, kuidas veebis mõjusalt – osalejaid kaasates esineda. Praktilisel koolitusel otsisime vastuseid järgmistele küsimustele: Mis on e-esinemiste puhul erinev võrreldes tavaesinemisega üritustel, millele tuleks tähelepanu pöörata? Kuidas esineda arvuti kaudu nii, et see oleks meeldejääv, kaasahaarav ja loomulik? Kuidas esineda usutavalt ja hästi siis, kui ei näe… Loe rohkem »

Kutsume haridustöötajaid ja kõiki huvilisi üle Eesti maikuu veebikoolitustele

Eesti kogenumaid mõtlemis-, kõne- ja väitlusoskuste koolitajaid Margo Loor õpetab 19.05 algaval veebikoolitusel “Tulemuslike veebikoolituste läbiviimine“, kuidas virtuaalses keskkonnas huvitavaid ning tulemuslikke veebikoolitusi läbi viia. Vaata rohkem         Kasvuruum OÜ koolitaja Kaia Lainola ja koolitaja-superviisor Sirle Roots tõstavad 24.05 algaval veebikoolitusel “Rõõm ja vaimne heaolu – kriisile vaatamata” osalejate eneseteadlikkust ja enesejuhtimise… Loe rohkem »

Liikumisaktiivsuse veebikoolitused ja inspiratsioonikojad kehalise kasvatuse õpetajatele ja lasteaia liikumisõpetajatele on osutunud ülipopulaarseteks

Aprillikuu on olnud toetav liikumisõpetajatele ja kehalise kasvatuse õpetajatele. Õpetajate Maja on käivitanud koos kehalise kasvatuse õpetajate ja lasteaia liikumisõpetajatega veebikoolitused, mis pakuvad ideid õpilaste liikumisaktiivsuse toetamiseks. Kehalise kasvatuse inspiratsioonikoja sihtrühmaks olid Tallinna üldhariduskoolide kehalise kasvatuse õpetajad, kes said üksteiselt professionaalset toetust, reflekteerides ja analüüsides oma praktikaid ning olulisi ainealaseid väljakutseid distantsõppe perioodidel. Inspiratsioonikoja fookuses… Loe rohkem »