Tööalane areng ja eneseteostus

Eneseteostus aitab tunda end eduka ja väärtuslikuna. Lisaks emotsionaalsele rahuldusele võib see anda uue hingamise ka sinu karjäärile. Leia kursus, mis aitab saavutada just sinule sobivaid eesmärke ning ole enesekindlam nii töö- kui ka eraelus.

 

PEAGI ALGAVAD TÖÖALASE ARENGU JA ENESETEOSTUSE KURSUSED:

Tööõnn – mõnusam tööelu ja varjatud võimete ülesleidmine

Algab 11.06

Kas oled üks neist, kes pole küsimusele „Kelleks ma saada tahan?“ ikka veel vastust leidnud? Kursus aitab endasse süveneda ja õige vastus üles leida.

Vaata lähemalt!

 

Persoonibränding – Sinu edu tööriist!

Kas Sind huvitab persoonibränding ehk eneseturundusega teadlik tegelemine? Koolitus  aitab inimestel oma eesmärke ja tulemusi saavutada ning luua konkurentsieelise.

Vaata lähemalt!

 

Kui Sulle on mugavam õppida vene keeles, siis sarnast koolitust (“СамоМаркетинг – инструмент успеха в карьере“) viib läbi Svetlana Skrebneva.

 

Esimesed sammud rahalise vabaduseni

Ka sina võiksid tulevikus nautida suuremat rahalist vabadust. Kuidas selleni jõuda? Teadmisi jagab investor ja populaarsete raharaamatute autor Jaak Roosaare.

Vaata lähemalt!

 

Teekond rahuldust pakkuva eneseteostuseni

Kas oled üks neist, kes pole küsimusele „Kelleks ma saada tahan?“ ikka veel vastust leidnud? Koolitus aitab endasse süveneda ja õige vastus üles leida.

Vaata lähemalt!