Kodu ja aed

Sisekujunduse kursused on hõlpsaim viis tuua oma kodusesse atmosfääri värskust. Või teha uue kodu kujundust planeerides teadlikumaid otsuseid. Aiakujunduse kursused aitavad ilu luua koduõues ja aias.

 

PEAGI ALGAVAD AIANDUSE JA SISEKUJUNDUSE KURSUSED

Aiaplaani joonistamine

Algab 28.08 (NB! uus toimumisaeg)

Sinu koduaed on sinu projekt, mille aitab otsast lõpuni täiuslikult planeerida tegev maastikuarhitekt. Saad detailse eskiisi kõigele – taimedest valgustuseni.

Vaata lähemalt!

 

Sisekujundaja ABC jätkukursus

Algab 27.08 (NB! uus toimumisaeg)

Kodu sisustamine on põnev ja rahuldust pakkuv, kui põhitõed selgeks saad. Ülipopulaarsel kursusel on nüüd jätkukoolitus, kus võetakse läbi peamised teemad, millega sisekujundusprojektide puhul kokku tuleb puutuda. Rõhk on eelkõige praktiliste oskuste arendamisel!

Vaata lähemalt!

 

Дизайн интерьера (Sisekujunduse ABC vene keeles)Kodu sisustamine on põnev ja rahuldust pakkuv, kui põhitõed selgeks saad. Ülipopulaarne kursus on väga praktiline ja tutvustab sulle ka sisekujunduse kuumimaid trende.
Vaata lähemalt!

 

Koduaia tarbe- ja ilutaimed

Pole vahet, kas sinu aianurk sisaldab kauneid lilli, maitsvaid köögivilju või mõlemat. Teadmisi, kuidas tulla toime ilma, kahjurite ning taimehaigustega, vajad igal juhul.

Vaata lähemalt!

 

Aiakujundaja ABC

Millest oma aia kujundamist üldse alustatakse? Ja milliseid lõputuid võimalusi tänapäeva aiakujundus pakub? Tule vii end kõigega kurssi.

Vaata lähemalt!

 

Sisekujundaja ABC

Kodu sisustamine on põnev ja rahuldust pakkuv, kui põhitõed selgeks saad. Ülipopulaarne kursus on väga praktiline ja tutvustab sulle ka sisekujunduse kuumimaid trende.
Vaata lähemalt!

 

Sisekujundusprogramm SketchUp

Oma ideid läbi katsetada spetsiaalses sisekujundusprogrammis SketchUp on põnev ja aitab Sul paremini oma sisekujundusprojekti visualiseerida tänu 3D lahendusele.

Vaata lähemalt!