Agentuurid

Blue Drum 

EST, ENG, FIN

Pakuvad konverentsipause, temaatilisi pidusid, galaõhtusööke ja vastuvõtte firmadele, aga ka vanalinna teatraalseid ekskursioone.

Orangetime Event 

EST, ENG

Korraldavad omanäolisi korporatiivüritusi ja konverentse. Projektijuhtimises on nad loomingulised, paindlikud ja proaktiivsed.

 

Cateringid

Mervir OÜ

EST, RUS, ENG

Eesti turul toitlustamisteenust pakkuv ettevõte, mille eesmärgiks on oma klientidele kvaliteetse toitlustamisteenuse pakkumine läbi mitmekülgse menüü, järgides samaaegselt tervislikke toitumistavasid ning kasutades toitude valmistamisel võimalikult säilitusainetevaba toorainet.

Carmen Catering 

EST, ENG

Pakuvad toitlustuse täislahendust – toit-jook, teenindus, vajaminev
inventar ja lilleseaded. Ettevõttel on väga suur kogemus erinevate keerukusastmega sündmuste korraldamisel.

Catering Service

EST, ENG

Kogemusi üle 20 aasta erinevate pidude ja konverentside korraldamises. Alati personaalne lähenemine.

Caviar Catering

EST, ENG

Kogemus toitlustusmaailmas on andnud Caviar Cateringi meeskonnale teadmised ja pagasi, millega enesekindlalt ja julgelt vastu astuda ka kõige keerukamatele väljakutsetele. Suurepärase söögi, maitsva joogi, professionaalse teeninduse ning efektse teostuse loovad oma klientide ettevõtmistele lisaväärtust.

Event Catering

EST

Meeskond on keskendunud innovaatilistele lahendustele ja erilistele maitsekooslustele – catering on lõputu looming, mis valmib out-of-the-box mõtlemise protsessis. Lähtuvalt kliendi isikupärast ja vajadustest luuakse rätsepatööle sarnaselt sobiv lahendus.

Fee Catering 

EST

Pakuvad catering täisteenust erineva iseloomu ja mahuga üritustel: vastuvõtud, banketid, kontserdid, firmaüritused, sünnipäevad, pulmad ja palju muud. Aitavad ka uute põnevate projektide elluviimisel.

Pauline Catering 

EST

 

Pauline Catering on väike ja väga personaalne. Ülle suhtleb klientidega, teeb pakkumisi, valmistab toidud ja serveerib klientidele. Suuremate sündmuste puhul kutsutakse kokku cateringi meeskond. Toidud on puhta, koduse maitsega, serveerituna Cateringi standartile vastavalt.

Plus Catering 

EST

Ole külaline oma õnnestunud sündmusel. Proovi uusi ja värskeid maitseid ning personaalset lähenemist. Küsi pakkumine ja naudi. Plus Catering – Ainult Plussid.

Põhjala Catering 

EST, ENG

Põhjala Cateringi eesmärgiks on pakkuda kõrget kulinaarset elamust kõigil üritustel. Aitab muuta sündmuse eriliseks pakkudes põnevaid ja tervislikke menüüsid ning innovaatilisi lahendusi. Tiim koosneb ligi 50 töötajast. Ettevõte on toitlustanud gruppe suuruses 10 kuni 2000. Põhjala Catering on valitud Eesti parimaks pulmatoitlustajaks kolmel viimasel aastal.

Rain Stuudio Catering

EST

Rain Stuudio vedurid on Rain Käärst ja Allan Kuning, tuntud telekokad, maailma tasemel BBQ meistrid ja tippkokad, kes on inspireeritud reisidest maailma eri paikades. Kogemust toitlustusvaldkonnas 25 aastat.

Reval Cafe 

EST

Reval Café näol on tegemist Eesti pereettevõttega, kus pika tegutsemisaja käigus on laienetud ka cateringi valdkonda.
Pakuvad asjatundlikkust ürituse sujumiseks ning aitavad läbi viia ja korraldada nii isiklikke kui ka firmade tähtsündmuseid ja pidusid. Meisterliku peakoka Martti Koppeli käe all saavad valmis alati kiidetud ampsud, milles on isikupära, silmailu ning suurepärast maitseelamust. Kuna iga üritus on erinev, on nende jaoks oluline personaalne lähenemine, et igaüks saaks soovitud tulemuse.

Tervise Catering 

EST, ENG

Tervise Catering on oma tegevusaastate jooksul korduvalt tõestanud ütlust – vaid taevas on piiriks! Lähenevad oma klientide soovidele alati loovalt ja pühendumusega.

 

Kokteilibaarid 

Bar, Coctails and Dreams 

EST

Pakuvad mobiilse kokteilibaari teenust, showbaarmenite esinemisi ja kokteilikoolitusi.

Hulkur 

EST

Hulkur on kokteilibaar, kes võtab kogu baariga seonduva korralduse enda kanda. Sinul jääb ainult kohustus lõõgastuda ja sündmust nautida!

 

Inventari rent

ART konverentsitehnika 

EST, ENG, RUS

Pakuvad tehnilise toe terviklahendust Sinu sündmustele alates konsultatsioonist kuni sünkroontõlke- ja helivõimendustehnikani, lisaks diskussioonimikrofone, ürituste ja ettekannete salvestamis-
võimalust, esitlustehnikat ning tehniku teenust kogu ürituse ajaks.

ELV Tehnika 

EST

Rahvusvaheliste konverentside ja väliskoolitajatega seminaride sünkroontõlge: tehniline lahendus, sobivad tõlgid, tõlke korraldus. Lisaks tehnika rent.

Funrent

EST, ENG, FIN

Mööbli, laudlinade, soojendite, valgustite, telkide ja kõige muu üritusteks vajamineva inventari rent.

Helimeister 

EST

Pakuvad ürituste helindamist ja valguslahendusi. Lisaks on võimalik rentida heli- ja valgusseadmeid oma üritusele: sünnipäevad, pulmad, firmapeod, suvepäevad, messid, esitlused, konverentsid ja kontserdid.

Fotograaf

Karolin Köster

EST, ENG, FIN

Karolin tabab emotsioone, detailseid kaadreid ja meeleolukaid üldvaateid igast sündmusest läbi asjatundja kaamerasilma. Pakub personaalset lähenemist ja väärikat dokumenteerimist.

ruumide rent