Psühholoogia kursused

Psühholoogia kursused on mõeldud selleks, et saaksid end tunda õnnelikumana ning olla parem lapsevanem, elukaaslane, sõber ja kolleeg. Avarda silmaringi ja omanda praktilisi võtteid, mis aitavad sul igapäevaste stressiolukordadega paremini toime tulla.

 

Peagi algavad psühholoogiaalased koolitused:

Mõtte jõust, mõttemustrite muutmisest ja säilitamisest

Algab 08.10

Kui tihti tabad end sundmõtetelt – Su mõtted käivad aina ringiratast ja võimust võtab ülemõtlemine? Paljud meie mõttemustrid on harjumuslikud. Mõtteviis mõjutab omakorda emotsioone ja käitumist ning sündmusi meie elus. Tule õpi mõistma mõtete tekkepõhjuseid ja kontrollima emotsioone.

Vaata lähemalt!

 

Keerulised suhtlusolukorrad – kohtumised psühholoogiga

Algab 12.10

Kohtumistel on Sul võimalik suhelda psühholoogiga ning koos leida lahendusi erinevatele suhtlusolukordadele, mis on aktuaalsed teie töö- ja eraelus. Õpi tundma ennast ning saa teadlikuks kuidas tekkinud olukord suunab ja arendab Sind.

Vaata lähemalt!

 

Kuidas toime tulla tugevate tunnetega?

Algab 27.10

Toimetulek erinevate tunnetega – kui miski Sind rõõmustab, kurvastab või tundub Sulle neutraalne- siis kõik saab alguse siiski sellest, millise vaatenurga Sa ise valid. Emotsioonide juhtimisel aitavad loomulikult ka erinevad tehnikaid ja võtted.

Vaata lähemalt!

 

Psühhoterapeudiks iseendale

Algab 29.10

Koolitus on mõeldud inimestele kes tunnevad huvi psühholoogia ja enesearengu vastu. Koolituse läbimisel saad teadlikumaks iseendast igas päevas, samuti tead, kuidas tähelepanelikumalt märgata elu enese sees ja enda ümber.

Vaata lähemalt!