Supervisioon lasteaedade õpetajatele

Supervisiooni kaasabil saad oma olukorrale kõrvaltvaataja pilgu, mis võib anda uudse, seninägemata perspektiivi. Toetuse ja julgustusega oled võimeline oma ellu uusi ja edasiviivaid muutusi looma.

Supervisiooni grupis on võimalus käsitleda erinevaid igapäevatöös esilekerkivaid teemasid, jagada tundeid ja mõtteid grupiga ning kuulda erinevaid arvamusi ja kogemusi, leida ühisosa ja probleemidele toimivaid lahendusi.

 

Sihtrühm:

lasteaedade õpetajad

 

Superviisor Hele Kull on akadeemiliselt õppinud matemaatikat, muusikat ja kultuuri, lisaks palju koolitusi arengust, psühholoogiast ja nõustamisest. Töötanud nii raamatupidaja kui raadiohäälena, põhiametilt siiski koolis huvijuhi ja muusikaõpetajana, omavalitsuses nii kultuurispetsialisti kui haridusnõunikuna. Hele omab 6. taseme karjäärinõustaja kutsetunnistust ja töötab hetkel nõustaja, superviisori ja coachina erinevatele sihtgruppidele.

Hele on elult ja inimestelt õppinud, et tuleb väärtustada positiivseid hetki, neist koosnev tee on õnnelikum ja tänu rõõmsale tegutsema hakkamisele on ka unistuste täitumine kättesaadavam. Ta on kindel, et nii individuaalne kui grupisupervisioon on parim toetaja aktiivsele ja kirglikult oma tööd armastavale inimesele, kes soovib pidevas muutusteprotsessis edukalt ja õnnelikult tegutseda.

 

Registreeru Tallinna Haridusameti haldusalas oleva asutuse töötajana:

REGISTREERU

 

Registreeru Tallinna eralasteaia õpetajana:

REGISTREERU

Koolituse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja
Aeg:
02.03.2023, 22.03.2023, 12.04.2023, 03.05.2023, 24.05.2023 kell 14.30-17.30
Maht:
20 ak/t
KOOLITAJA:
Hele Kull
Hind:
Tallinna lasteaedade õpetajatele tasuta
Grupi suurus:
kuni 10 inimest
Koolitusjuht:
Inese Freimane,  (+372) 5565 5486 inese@opetajatemaja.ee