Supervisioon lasteaedade juhtidele

Superivisiooni kaasabil saad oma olukorrale kõrvaltvaataja pilgu, mis võib anda uudse, seninägemata perspektiivi. Toetuse ja julgustusega oled võimeline oma ellu uusi ja edasiviivaid muutusi looma.

Supervisioonis on võimalus käsitleda erinevaid igapäevatöös esilekerkivaid teemasid, jagada tundeid ja mõtteid grupiga ning kuulda erinevaid  arvamusi ja kogemusi, leida ühisosa ja probleemidele toimivaid lahendusi.

 

Läbiviija: Hele Kull

Hele on akadeemiliselt õppinud matemaatikat, muusikat ja kultuuri, lisaks palju koolitusi arengust, psühholoogiast ja nõustamisest. Töötanud nii raamatupidaja kui raadiohäälena, põhiametilt siiski koolis huvijuhi ja muusikaõpetajana, omavalitsuses nii kultuurispetsialisti kui haridusnõunikuna. Hele omab 6. taseme karjäärinõustaja kutsetunnistust ja töötab hetkel nõustaja, superviisori ja coachina erinevatele sihtgruppidele.

Hele on elult ja inimestelt õppinud, et tuleb väärtustada positiivseid hetki, neist koosnev tee on õnnelikum ja tänu rõõmsale tegutsema hakkamisele on ka unistuste täitumine kättesaadavam. Ta on kindel, et nii individuaalne kui grupisupervisioon on parim toetaja aktiivsele ja kirglikult oma tööd armastavale inimesele, kes soovib pidevas muutusteprotsessis edukalt ja õnnelikult tegutseda.

 

Registreeru koolitusele Tallinna Haridusameti haldusalas oleva asutuse töötajana:

REGISTREERU

 

Registreeru koolitusele Tallinna eralasteaia töötajana:

REGISTREERU

Koolituse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja
Aeg:
NB! kuupäevade muudatus: november 2022 - veebruar 2023: 16.11.22 kl 14.30, 14.12.11 kl 13.00, 18.01.23 kl 13.00, 25.01.23 kl 13.00, 8.02.23 kl 13.00
Maht:
20 akadeemilist tundi
KOOLITAJA:
Hele Kull
Hind:
Tallinna haridustöötajatele tasuta
Grupi suurus:
kuni 10 inimest
Koolitusjuht:
Inese Freimane,  (+372) 5565 5486 inese@opetajatemaja.ee