Praktikum: lõiminguprojekti koostamine

Kel juba esmased teadmised ainete lõimimisest olemas, kuid vajavad nõu, abi ja tuge ühe hea lõiminguprojekti koostamisel, siis see praktikum on mõeldud teile.

Tegu on praktilise koolitusega, mille käigus valmivad reaalselt kasutavad lõiminguprojektid. Alustame juhendatud idee genereerimise faasist, sealt liigume edasi lõiminguprojekti kokkupanemiseni ning lõpetame loodud projektile hindamismudeli koostamisega.

Hea kui koolitusele tulijatel on kaasas vorm/arvuti/vms, mille alusel koolis töötatakse, et koolitusel sündivad ideed sobituksid juba eos õpetaja töökavasse. Hea on, kui koolitusele tuleksid koos need õpetajad samast asutusest, kes ühist projekti ka ellu viima hakata soovivad.

NB! Sissejuhatav ja ülevaatlik lõimingukoolitus samadelt koolitajatelt toimub meie majas 20.02.2019 (on mõned vabad kohad). 

Koolitajad

Jüri Käosaar on tegevõpetaja Kiviõlis 1. Keskkoolis, kus jätkab tegutsemist pärast Noored Kooli programmi lõpetamist. Tema kirg on haridus ja õpetamine ning see on viinud teda koolitama erinevatesse koolidesse ning organisatsioonidesse. Lisaks on Jüri MTÜ ASÕP (Asendusõpetajate vahendamise programm) üks loojatest ning panustab igapäevaselt organisatsiooni koolitus- ning kommunikatsioonitegevustesse.

Karin Pohla on loodusainete õpetaja Kiviõli I Keskkoolis. Mõte sellest ametist hakkas idanema AHHAA teaduskeskuses töötube ja teadustetreid tehes ning võttis konkreetsema suuna Noored Kooli programmis.

Ta on inspireeritud panustama Eesti haridusse. Karin leiab, et ta saab selleks olla koolis õpilaste jaoks olemas ning tunneb kutsumust tegutseda õppimise arendamise ja mõtestamisega koostöös kolleegidega.

Koolituse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14, Gertrudi saal (III korrus).
Aeg:
20.03.2019 kl 13.00-17.00
Maht:
1x 4h.
Hind:
Õpetajakoolitustele võib end registreerida ainult Tallinna Haridusameti haldusalasse kuuluvate üldhariduskoolide, lasteaedade ning huvikoolide pedagoogiline personal õpetajast koolijuhini. Registreerudes palun mõelge läbi, kas saate osa võtta kõikidest koolitussessioonidest. Koolituskohast loobumiseks tuleb oma registreering iseseisvalt tühistada 3 päeva enne koolituse algust keskkonnas https://komake.tallinn.ee/
Registreerumistasu:
Vajalik eelregistreerimine.
Grupi suurus:
kuni 16 inimest.
Koolitusjuht:
Hedvig Evert Tel. 615 51 64 Mob. 53 745 802 hedvig@opetajatemaja.ee