Õpiring Ukraina põgenikke vastu võtnud koolide ja lasteaedade tugispetsialistidele

Õpiringi kaasabil saad oma olukorrale kõrvaltvaataja pilgu, mis võib anda uudse, seninägemata perspektiivi. Toetuse ja julgustusega oled võimeline oma ellu uusi ja edasiviivaid muutusi looma.

Õpiringis on võimalus käsitleda erinevaid igapäevatöös esilekerkivaid teemasid, jagada tundeid ja mõtteid grupiga ning kuulda erinevaid arvamusi ja kogemusi, leida ühisosa ja probleemidele toimivaid lahendusi.

Õpiringide fookus on kogemuste ja praktikate jagamine seoses Ukraina laste integreerimisega, juhendaja pakub metoodilist raamistiku ja toetab reflektsiooni.

 

Sihtrühm:

Ukraina põgenikke vastu võtnud koolide ja lasteaedade tugispetsialistid

 

Ester Saaremets, MA - Ester Saaremets usub coach/superviisorina, et aidates luua inimestel usalduslik õhkkond, kus nad saavad end avada, olla loovad, uudishimulikud ning leidlikud - suudavad nad endas üles  leida ressursid igapäevaste väljakutsetega tegelemisel. Ester on läbi viinud coaching ja supervisiooni sessioone nii üksikisikutele kui meeskondadele alates 2019 aastast, sh Õpetajate Majas Tallinna koolide tugispetsialistidele.

Ester omab magistrikraadi  ärijuhtimise valdkonnas, lisaks on läbinud EBS Juhtimiskoolituse Coacing Skills Sertificate programmi ja Fontese karjääri-coachi programmi. 2022. aastal lõpetas õpingud International Supervision and Coaching Institute`s coachi-superviisori väljaõppes. Ester on üle 20 aasta töötanud personalijuhina mitmes kohalikus kui ka rahvusvahelises ettevõtetes. Ta on  osalenud erinevates koolitus-,  värbamis- ja valikuprotsessides ning olnud partneriks nii juhtidele  kui töötajatele igapäevaste teemadega tegelemisel.

 

Registreeru koolitusele Tallinna Haridusameti haldusalas oleva asutuse töötajana:

REGISTREERU

 

Registreeru koolitusele Tallinna erakooli töötajana:

REGISTREERU

Koolituse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja
Aeg:
30.11.2022, 14.12.2022, 12.01.2023, 01.02.2023, 22.02.2023, 15.03.2023 kell 16.00-18.30
Maht:
20 akt/t
KOOLITAJA:
Ester Saaremets
Hind:
Tallinna koolide tugispetsialistidele tasuta
Grupi suurus:
kuni 12 inimest
Koolitusjuht:
Inese Freimane (+372) 5565 5486,

inese@opetajatemaja.ee