Õpiring Ukraina põgenikke vastu võtnud koolide õpetajatele

Õpiringi kaasabil saad oma olukorrale kõrvaltvaataja pilgu, mis võib anda uudse, seninägemata perspektiivi. Toetuse ja julgustusega oled võimeline oma ellu uusi ja edasiviivaid muutusi looma.

Õpiringis on võimalus käsitleda erinevaid igapäevatöös esilekerkivaid teemasid, jagada tundeid ja mõtteid grupiga ning kuulda erinevaid arvamusi ja kogemusi, leida ühisosa ja probleemidele toimivaid lahendusi.

 

Läbiviija: Krista Kiintok

 

Krista Kiintok on lõpetanud Tartu ülikooli keemiateaduskonna keemiaõpetaja kutsega. Ülikoolijärgselt töötas ta 5 aastat keemiaõpetajana, mille jooksul kohtus paljude noorte inimestega, kelle sõprust peab oluliseks tänaseni. Samuti teab ta suurepäraselt, mida tähendab olla alustav õpetaja ja milliseid väljakutseid on tarvis ületada kooli vahetades.

Hetkel töötab Krista eraettevõttes raamatupidaja ning personalijuhina, kuid õpetajateadmisi rakendab praegugi nii oma laste kui ka nende sõprade ainealastele küsimustele vastates. Teadmisjanusena avastab ta ennast ikka ja jälle midagi uut õppimas.

Superviisorina on Krista oma klientidele kirkaks peegliks, millesse vaadates nad oma isikupära ja tugevused üles leiavad.

Koolituse detailid

Aeg:
Supervisioon ei toimu
Maht:
20 akadeemilist tundi
KOOLITAJA:
Krista Kiintok
Hind:
Tallinna haridustöötajatele tasuta
Grupi suurus:
kuni 12 inimest
Koolitusjuht:
Inese Freimane (+372) 5565 5486,

inese@opetajatemaja.ee