Mõistekaartide kasutamine ajalootunnis õppeprotsessi personaliseerimiseks

Kas soovid, et Sinu ajaloohuvi ja õppimine saaksid hoogu juurde? Kas soovid personaliseerida oma õppeprotsessi ja saada osa kohandatud õppekavast? Siis on mõistekaartide kasutamine ajaloo tunnis just see, mida vajad!

Mõistekaardid on suurepärane vahend ajalooõppes, mis aitab õpilastel visuaalselt esitada oma mõtteid ja ideid ning seostada erinevaid ajaloolisi sündmusi ja protsesse. Koostades mõistekaarte, saad õppida enda rütmis, kohandades õppeprotsessi just Sinu vajadustele ja eelistustele vastavalt. Lisaks aitavad mõistekaardid arendada oma analüütilisi ja kriitilise mõtlemise oskusi ning aktiivselt osaleda ajaloo tunnis.

Mõistekaartide kasutamine ajaloo tunnis võimaldab personaliseerida Sinu õppeprotsessi ning anda võimaluse saada osa kohandatud õppekavast vastavalt Sinu individuaalsetele vajadustele ja eelistustele. See annab Sulle võimaluse tõsta oma ajaloolist teadlikkust ja kodanikuoskusi ning mõista ajalooliste sündmuste ja protsesside mõju tänapäevale.

Eesmärk: õppida koostama ja kasutama tabeleid ning mõistekaarte ajaloo- ja ühiskonnaõpetuses.

Õpiväljundid: kasutada teatuid programme tabelite ja mõistekaartide koostamiseks ning õppetegevuse läbiviimiseks.

Ära jäta kasutamata võimalust personaliseerida oma õppeprotsessi mõistekaartide abil ajaloo tunnis! Liitu meiega ja avasta uusi teadmisi ning ajaloolisi seoseid, mis aitavad Sul mõista minevikku ja paremini mõista tänapäeva maailma.

Koolitaja: Maia Lust (TPG)

Sihtrühm: Tallinna ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetajad

 

Registreeru koolitusele Tallinna Haridusameti haldusalas oleva asutuse töötajana:

REGISTREERU

 

Registreeru koolitusele Tallinna erakooli õpetajana:

REGISTREERU

Koolituse detailid

Asukoht:
Tallinna Pae Gümnaasium
Aeg:
18.mai, kell 16:00 - 18:00
Maht:
2 akadeemilist tundi
KOOLITAJA:
Maia Lust (TPG)
Hind:
Tallinna haridusasutuste töötajatele tasuta.
Grupi suurus:
20
Koolitusjuht:
Tallinna Õpetajate Maja kontaktisik:             Maris Uusküla maris@opetajatemaja.ee,         tel 5434 0882 (korralduslikud küsimused)   Ainevõrgustiku juht: Christina Laan c.laan@pae.tln.edu.ee (sisulised küsimused)