“Mängides sõpradeks!” – töötuba “Kiusamisest vabaks!” programm lasteaiaõpetajatele, rühm 2

Juba programmiga „Kiusamisest vabaks!” liitunutel on suurepärane võimalus osaleda praktilise loomuga mängulisel täiendkoolitusel, kust saab uusi inspireerivaid ideid programmi rakendamiseks töös lasteaia lastega. Koolituse fookuses on koolitaja loodud kogumiku „Mängides sõpradeks!” tegevused, mis toetavad  „Kiusamisest vabaks!“ eesmärkide täitmist lasterühmades. Loodavas sünergias sünnivad ka kohapeal värsked mängude või tegevuste ideed ning võimalik, et ka uued sõprussidemed.

 

Koolitaja Kätlin Valge on lõpetanud Tallinna Ülikooli alushariduse pedagoogika magistratuuri, töötanud 8 aastat lasteaiaõpetajana ning 6 aastat projektijuhina. Kätlin on Tallinna Aasta Lasteaiaõpetaja 2020 laureaat, vanemlusprogrammi „Imelised aastad” ja programmi „Kiusamisest vabaks!” koolitaja.

 

Õpiväljundite omandamisel osaleja:

  •  on inspireeritud kasutama uusi ja põnevaid mängulisi tegevusi programmi „Kiusamisest vabaks!” rakendamisel;
  •  seostab ja rakendab koolitusel omandatud teadmised ning oskused oma igapäevases töös lasteaiaealiste lastega.

 

Õppemeetodid:

Koolitus on planeeritud viisil, mis arvestab osalejate erinevaid õpistiile: kombineeritud on loenguosa enesereflektsiooni, grupitööde ning praktiliste ja interaktiivsete tegevustega

 

Sihtrühm:

Programmi „Kiusamisest vabaks!” lasteaedade meeskondadele mõeldud põhi-ja jätkukoolituse läbinud õpetajad ning õppejuhid

Koolituse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja
Aeg:
24.11.2021 kell 10.00 - 16.00
Maht:
8 akadeemilist tundi
KOOLITAJA:
Kätlin Valge
Hind:
Tasuta (Koolitusel saavad osaleda AINULT Tallinna Haridusameti haldusalas olevate asutuste töötajad). Registreerumine koolitusele toimub läbi Linna töötaja portaali
Grupi suurus:
20 osalejat
Lisainformatsioon:
COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks on koolitusele lubatud üksnes negatiivse testitulemusega (SARS-CoV-2 PCR või antigeeni test), COVID-19 haiguse läbi põdenud või vaktsineerimiskuuri läbinud inimesed. Kiirtestimise võimalus kohapeal puudub.
Koolitusjuht:
Inese Freimane,  (+372) 5565 5486, inese@opetajatemaja.ee

Koolituse teemad

  • MÄNGULINE KARUKOOSOLEK! Arutleme ja jagame kogemusi, et paremini mõista mis on programmi „Kiusamisest vabaks!" lastekoosolek ehk karukoosolek ja kuidas seda mängulisemaks muuta.
  • MÄNGIDES SÕPRADEKS! Saame teada, kuidas aitavad kogumiku „Mängides sõpradeks!" tegevused kaasa programmi „Kiusamisest vabaks!” eesmärkide täitmisele.
  • KATSETAME JA MÄNGIME!Proovime järgi, millised uued ideed tekivad õpetajate omavahelises sünergias.