Inspiratsioonihommik õppejuhtidele superviisor Viktoria Saat juhendamisel

Tallinna Õpetajate Maja kutsub õppejuhte inspiratsioonihommikule, et ühiselt arutada Viktoria Saat superviseerimisel tänaste väljakutsete üle ja leida lahendusi aktuaalsetele probleemidele.

 

Viktoria Saat  on psühholoog, coach ja superviisor, kellel on pikaajaline kogemus nii äriettevõtete kui tervishoiu- ja haridusasutuste konsultandina, toetades juhte muudatuste juhtimsel ja aidanud luua organisatsioonikultuuri, mis soodustab avastamist, eneseteadlikkust, arengut, aktsepteerimist ning koostööd.

Viktorial on mitmete teiste litsenseeritud kutsete seas ANSE standarditele vastav 2,5-aastase coachi ja superviisori väljaõpe.

 

Inspiratsioonihommikul keskendume õppejuhile kui meeskonnajuhile ja eestvedajale, kelle teiste oluliste ülesannete seas on ka oma meeskonna kaasamine, usalduslikku ning innustava keskkonna loomine, õpetajate motiveerimine olema inspiratsiooniks nii õppijale kui ka üksteisele.

 

Inspiratsioonihommiku märksõnad:

  • Kaasav juhtimine, meeskonna innustamine
  • Väljakutsed ja võimalused uueks aastaks
  • Õppejuhtide toetava võrgustiku tugevdamine
  • Onspiratsiooni valem, motiveeriva keskkonna olulised koostisosad

 

Metoodika:

Õppejuhtide kohtumine toimub supervisiooni vormis - toimuvad elavad arutelud väikestes gruppides, keskendume aktuaalsetele juhtumitele, parimate praktikate jagamisele ja ühiselt lahenduste leidmisele hariudusasutustele ühistele väljakutsetele.

 

Eeldus osalemiseks:

konkreetse lahendust vajava küsimuse olemasolu, mida inspiratsioonihommikul arutada koos teiste õppejuhtide, Tallinna Õpetajate Maja esindajatega superviisori eestvedamisel ja juhtimisel.

Koolituse detailid

Asukoht:
Tallinna Õpetajate Maja Magistrisaal
Aeg:
30. oktoobril kell 10:00-13:00
Maht:
4 akadeemilist tundi
KOOLITAJA:
Superviisor Viktoria Saat
Hind:
Tallinna haridusasutuste õppejuhtidele TASUTA
Grupi suurus:
Kuni 26 osalejat
Koolitusjuht:
Kristi Vimberg, (+372) 527 3422, kristi@opetajatemaja.ee