Haridustöötaja teekond rahuldust pakkuva eneseteostuse leidmiseni

Koolitus pakub võimalust endasse süveneda. Leiad üles oma tugevused. Saad teha valikuid kaheksa erineva karjääristiili vahel, avastad andeid, millest sa varem teadlik polnud. Saad teada, millised on tulevikukompetentsid, mida endas arendada. Õpid, kuidas läbi enesejuhtimise ja isikuturunduse leida oma elus rahuldustpakkuv eneseteostus.

 

Koolitaja Tiina Saar-Veelmaa on kirglikult tegelenud tööõnne uurimisega juba viimased
17 aastat. Psühholoogina on teda eelkõige huvitanud, kuidas inimesed leiavad oma elus kutsumuse ja hiljem kui nad juba tööelus on, kuidas mitte läbi põleda. Tiina on kirjutanud
6 raamatut, toimetanud ajakirju töö teemal ja osalenud mitmes telesaates.

 

 

Õpiväljundite omandamisel osaleja:

  • Oskab ennast analüüsida ja leiab üles oma väärtused, tugevused ning võimed enda mõistes ideaalse eneseteostuse rakendamiseks;
  • Teab, mis on tööõnnevalem;
  • Teab, kuidas tööõnnevalemit enda tasakaalu ja läbipõlemise ennetamise jaoks kasutada;
  • Rakendab kaheksat erinevaid karjääristiili oma ideosünkraatilise karjääri väljatöötamisel;
  • Valdab kaasaaegseid isikuturunduse meetodeid, tehnikaid.

Koolituse detailid

Asukoht:
Koolitus toimub digikeskkonnas
Aeg:
25.11 ja 03.12, 10.12, 17.12 kell 14:00-16:15
Maht:
12 ak/tundi
KOOLITAJA:
Tiina Saar-Veelmaa
Hind:
Tasuta
Registreerumistasu:
Koolitusel saavad osaleda AINULT Tallinna Haridusameti haldusalas olevate asutuste töötajad
Grupi suurus:
Kuni 20 osalejat
Lisainformatsioon:
Koolitus toimub digikeskkonnas ning osalustingimuseks on kaamera ja mikrofoni kasutamine kogu koolituse vältel. Palume registreerumisel jälgida, et võimalik on osaleda kõigil kuupäevadel
Koolitusjuht:
Kristi Vimberg, (+372) 527 3422, kristi@opetajatemaja.ee

Koolituse teemad

  1. Sissejuhatus muutunud töömaailma. Uurime, milliste väljakutsete eest seisame X, Y ja Z generatsiooni valguses. Muutunud tööõnne filosoofia – mis on ikagai, mis on hygge ja fika ja kuidas see meid eneseteostuses aitab. Muutunud tööõnne filosoofia, tööõnne valem ehk mida inimesed tänapäeval tööelult ootavad.
  2. Eneseanalüüsist oma sihtide leidmiseni. Kasutame erinevaid meetodeid, et leida endas „kuld“ üles ja visandada tuleviku stsenaariumid. Läheneme väärtuste prisma läbi, saame teada, kuidas teised meid näevad ja millised on meie supervõimed. Tutvume tulevikukompetentsidega, mida on vaja, et olla konkurentsivõimeline. Saame testida, kas oleme tegijad ka 10 aasta pärast. Tutvume 21. sajandi uute oskuse ja erialadega. Analüüsime kaheksat erinevat karjääristiili ja valime sobiva.
  3. Taskaal ja stressi ennetamine. Kuidas saada aru, milline elustiil meiega passib, millal palju on liiga palju. Nipid ja meetodid läbipõlemise eemal hoidmiseks, sh aja hoidmiseks. Uurime, miks muudatused stressi tekitavad ja milleks need head on. Uurime, milliseid samme peame tegema selleks, et disainida oma elu rahuldustpakkuvaks, kaardistame võrgustiku ja inimesed, kes oleksid arenguvitamiiniks. Kavandame sammud, mida ette võtta.
  4. Võimalused. Kaardistame enda vaates rahuldustpakkuva eneseteostuse võimalused. Tegeleme hirmude, kahtluste ja liigse enesekriitikaga. Liigume plaanist tegudele, et olla oma igapäevatöös õnnelikum.