Haridusjuhile: 3-etapiline konfliktide lahendamise mudel
Juht leiab end tihti olukorrast, kus ta peab olema abiks oma meeskonnaliikmete suhtepingete lahendamisel. Inimesed pöörduvad juhi poole inimliku ja professionaalse tuge saamisel ning loodavad, et juhi positsioon ja tarkus aitavad neid konfliktolukorrast edasi.
Koolitusel saame teada kas ja mida juht saab teha, et teiste inimeste vahelist konflikti lahendada ning millised ohud ning väljakutsed on juhil sel teel?
Koolitaja Viktoria Saat (MA, Dipl.PW) on praktiseeriv psühholoog, rahvusvaheline koolitaja ja superviisor, ligi 25-aastase kogemusega töös individuaalselt ning meeskondadega kliinilise-, hariduse- ja ärivaldkonnas. Lõpetanud Sankt-Peterburgi Puškini-nim. riikliku ülikooli psühholoogia eriala (2000.a.), jätkanud õpinguid konfliktilahenduses ja muutuste juhtimises Portlandi Protsessitöö Instituudi (USA) magistrantuuris (2006-2011).
Viktoria on läbinud ANSE standartidele vastava superviisori ja coachi väljaõppe ning ta on International Supervision and Coaching Institute (ISCI) juhatuse liige ja õppejõud, Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühingu kvaliteedigrupi läbinud superviisor.
Viktoria on programmi GRUNDKRAFT/Teachers/Leaders Empowered litsentseeritud coach/treener, ning Diamond Power Index®, Power Inteligence® sertifitseeritud coach ning on nõustanud mitmeid lasteaia- ja koolijuhte konfliktide lahendamisel.
Viktoria on ka raamatu „Suhte alkeemia“ autor (Eesti Ajalehed, 2010).