Eesti Meremuuseum ajalooõpetuse läbiviimise partnerina. Lennusadama ekspositsiooni võimalused LAK ja MÕK õppe korraldamisel ning Salme Viikingite näituse koolitus eksperdiga

Esmaspäeval 20.02 kell 16 väga põnev jätkukoolitus Eesti Meremuuseumis. Seekord on meie päralt kogu Lennusadam, püsiekspositsioon ja uus näitus "Salme viikingid".

Eesmärk: Jätkata Tallinna ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetajate ning Eesti Meremuuseumi koostööd. Tutvuda Meremuuseumi Lennusadama ekspositsiooniga ja saada praktilisi nõuandeid õppetegevuse läbiviimiseks. Tutvuda uue näitusega "Salme Viikingid" ja võimalustega seda koolitunniks kasutada. LAK muuseumitunnid, kooli ja muuseumi koostöö võimalused, uute muuseumiprogrammide loomine koostöös ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetajatega.

Õpiväljundid:

  • Õpetajal on teadmised Meremuuseumi Lennusadama ekspositsioonist, mida saab kasutada eelkõige ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse, aga ka teiste õppeainete õpetamist koolis.
  • Õpetajal on teadmised Meremuuseumi Lennusadama uuest näitusest „Salme viikingid“, mida saab siduda 7.klassi kui ka gümnaasiumi ajalooõpetusega.
  • LAK-õpet läbi viivad õpetajad saavad praktilisi nõuandeid enda poolt läbi viidavaks õppetööks.

Koolitajad: Heino Joandi (Saaremaa), Kristel Halman (Eesti Meremuuseum).

Sihtrühm: Tallinna ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetajad

Registreeru koolitusele Tallinna Haridusameti haldusalas oleva asutuse töötajana:

REGISTREERU

 

Registreeru koolitusele Tallinna erakooli õpetajana:

REGISTREERU

Koolituse detailid

Asukoht:
Lennusadam Vesilennuki 6, 10145 Tallinn
Aeg:
20.veebruaril, kell 16-19
Maht:
4 akadeemilist tundi
KOOLITAJA:
Heino Joandi (Saaremaa), Kristel Halman (Eesti Meremuuseum)
Hind:
Tallinna haridusasutuste töötajatele tasuta.
Grupi suurus:
20
Koolitusjuht:
Tallinna Õpetajate Maja kontaktisik:             Maris Uusküla maris@opetajatemaja.ee,         tel 5434 0882 (korralduslikud küsimused)   Ainevõrgustiku juht: Christina Laan c.laan@pae.tln.edu.ee (sisulised küsimused)