“Kodu Kauniks 2013” võistlusel auhinnatud tööde esitlusnäitus

Võistluse Kodu Kauniks 2013 võitjad on selgunud!

Esmaspäeval, 24. novembril kl 12 toimus Tallinna Õpetajate Majas võistluse Kodu Kauniks 2013 pidulik lõpetamine. Kuulutati välja Aasta kodu ja Aasta aed ning anti välja 18 muud preemiat.

Võistlust korraldab juba kolmeteistkümnendat aastat Eesti suurim kuukiri Kodu & Aed.

Ajakirja Kodu & Aed peatoimetaja Piret Veigel: „Võistluse eesmärk on tunnustada Eesti kodu- ja aiakultuuri silmapaistvaid saavutusi, tõstes esile jätkusuutlikkust, omanäolisust, innovatiivsust ja keskkonnasäästlikkust. Hea eeskuju najal saavad innustust ja toetust kõik, kes väärtustavad kodu- ja aiakultuuri ja suhtuvad hoolivalt ümbritsevasse keskkonda. Harmooniline keskkond toetab iga inimese vaimset ning füüsilist heaolu, seepärast on oluline seda teadvustada ning selle arengule ja edendamisele ka tähelepanu pöörata.”

Huvi võistluse vastu on olnud läbi aastate püsiv, majanduselu uperpallid ei ole seda kõigutanud. Ka tänavu osales konkursil üle 100 kodu ja aia. Auhindu jagati ligi 18 000 euro väärtuses.

Võistlusel hinnati lisaks esteetilisele tulemusele eelkõige otstarbekust ja jätkusuutlikkust, esile tõusid targalt heakorrastatud ning viimistletud kodud ja aiad.

Töödega saab tutvuda E-R kl 9-17.30, L-P ja muudel aegadel kui maja on avatud. Info tel 615 5160.