Kristi

Kristi Vimberg

EST, ENG, GER, FIN

direktor
kristi@opetajatemaja.ee

(+372) 527 3422

Inese

Inese Freimane

EST, LAT, RUS, ENG, GER

koolitusjuht
avatud koolitused | koolitused haridustöötajatele  
inese@opetajatemaja.ee

(+372) 5565 5486

Sander

Sander Kiviloo

EST, ENG, GER, DK

koolitusjuht
avatud koolitused | koolitused haridustöötajatele  
sander@opetajatemaja.ee

(+372) 554 8572

Jaana

Jaana Allikas

EST, RUS

tugiteenuste juht
jaana@opetajatemaja.ee
(+372) 5883 1095

Toomas

Toomas Palm

EST, RUS

müügi- ja haldusjuht
toomas@opetajatemaja.ee

(+372) 5850 5087

Maris

Maris Uusküla

EST, ENG

õppelogistik
maris@opetajatemaja.ee

(+372) 5434 0882

Administraator

Administraator võtab külastajaid vastu koolituste ja ürituste ajal