Meeskond

Väärikale majale annavad hingamise siin töötavad inimesed

Tallinna Õpetajate Maja on Tallinna Haridusameti hallatav asutus, mis on tegutsenud
kultuuri- ja hariduskeskusena juba aastast 1957. 

Seisuga 01.06.2020                      

 

Allan Kaljakin

EST, ENG, FRA

Direktor
allan@opetajatemaja.ee
(+372) 615 5166 | (+372) 528 2291

 

 

Maria-Helena Naarits

EST, ENG

Haridusvaldkonna koolitusjuht
Koolitused haridustöötajatele | Õpilasvõistlused
maria@opetajatemaja.ee
(+372) 615 5164 | (+372) 527 3422

 

Kristel Sarnet

EST

Koolitusjuht
Avatud koolitused | Meeskonnakoolitused
kristel@opetajatemaja.ee
(+372) 615 5163 | (+372) 5565 5486

 

Jaana Allikas

EST, RUS

Tugiteenuste juht
Turundus | Venekeelne kommunikatsioon
jaana@opetajatemaja.ee
(+372) 5883 1095

 

Allan Raieste

EST, ENG

Teenuste juht
Maja haldus | Lubade menetlus
allan.raieste@opetajatemaja.ee
(+372) 615 5161 | (+372) 554 8572

 

Kadri Kuurberg

EST, ENG

Müügijuht
Ruumipäringud | Dokumendihaldus
kadri@opetajatemaja.ee
(+372) 5850 5087

 

Üldinfo

info@opetajatemaja.ee

Eesti keeles: Allan | (+372) 554 8572 | allan.raieste@opetajatemaja.ee

Vene keeles: Jaana | (+372) 5883 1095 | jaana@opetajatemaja.ee

 

Administraator

administraator@opetajatemaja.ee
(+372) 554 8188 

 

Ootame Sinult tagasisidet!