Meeskond

Tallinna Õpetajate Maja on Tallinna Haridusameti hallatav asutus, mis on tegutsenud
kultuuri- ja hariduskeskusena juba aastast 1957. Väärikale majale annavad hingamise siin töötavad inimesed.

 

Allan Kaljakin

EST, ENG, FRA

Direktor
allan@opetajatemaja.ee
(+372) 528 2291

Kristi Vimberg

EST, ENG, GER, FIN

Koolitus- ja arendusjuht
Koolitused haridustöötajatele | Õpilasvõistlused
kristi@opetajatemaja.ee
(+372) 527 3422

Inese Freimane

EST, LAT, RUS, ENG, GER

Koolitusjuht
Avatud koolitused
inese@opetajatemaja.ee

(+372) 5565 5486

Sander Kiviloo

EST, ENG, GER, DK

Koolitusjuht
Avatud koolitused
sander@opetajatemaja.ee

(+372) 554 8572

Jaana Allikas. Ülesvõte: Kadri Kuurberg 2020

Jaana Allikas

EST, RUS

Tugiteenuste juht
jaana@opetajatemaja.ee
(+372) 5883 1095

 

Liisa Kilk

EST, ENG

Näituste kuraator
Osalise koormusega
kuraator@opetajatemaja.ee

Üldinfo

info@opetajatemaja.ee

Jaana | (+372) 5883 1095 | jaana@opetajatemaja.ee

 

Administraator

Administraator võtab külastajaid vastu koolituste ja ürituste ajal – hetkel  on maja suletud ja administraatorit pole ka kohal

administraator@opetajatemaja.ee
(+372) 554 8188

 

Ootame Sinult tagasisidet!

Edasta oma tagasiside meile siin: